کد خبر : 176
زمان انتشار :
telegram facebook twitter google+ cloob Yahoo print

لاریجانی:

مردم فلسطین سرآمد مظلومیت هستند

مردم فلسطین سرآمد مظلومیت هستند

رئیس مجلس شورای اسلامی بر این موضوع که بی‌تردید مردم فلسطین سرآمد مظلومیت هستند و باید مورد حمایت جدی واقع شوند، تاکید کرد.

به گزارش ایسنا، علی لاریجانی در ششمین کنفرانس بین المللی  حمایت از انتفاضه فلسطین که با حضور رهبر معظم انقلاب در سالن اجلاس سران کشورهای اسلامی در حال برگزاری است گفت: می‌دانید که در اصول مختلف قانون اساسی اعم از اصول 3، 11، 14، 152و 154 بر دو موضوع جدی تاکید شده است که یکی تلاش در جهت وحدت ملل اسلامی در همه ابعاد و حمایت بی دریغ از مستضعفان و دفاع از مبارزه حق طلبانه آنان است.

وی افزود: موضوع دیگر این است که بی تردید مردم فلسطین سرآمد مظلومیت هستند که باید مورد حمایت جدی واقع شوند و رهبر کبیر انقلاب اسلامی امام خمینی(ره) در خطابات خود مکررا و در وصیتنامه سیاسی موکدا همگان را به حمایت بی دریغ از ملت فلسطین و مبارزه شجاعانه با استکبار و غده سرطانی صهیونیست سفارش کرده‌اند و مجلس شورای اسلامی در جهت اهداف مختلفی که داشت، قانونی را جهت حمایت از فلسطین تصویب کرد که تشکیل این اجلاس از ثمرات آن است.

لاریجانی ادامه داد: اینک در شرایطی قرار داریم که ملت فلسطین در مظلومیت مضاعف قرار گرفته است و از طرفی رژیم صهیونیستی فشارهای خود را بر آنها روا می‌دارد که با تصویب کنیسه، شهرک‌سازی‌هایی را در کرانه باختری و قدس افزایش داده است و با گستاخی و مساعدت به گروه‌های تروریستی آن را اعلام می‌کند تا کشورهای اسلامی را دچار فرسایش درونی کند و با انگیزه موزیانه به دنبال رخنه در کشورهای منطقه است تا آنان جای دشمن اصلی را با دشمن فرضی بدل کنند.

رئیس مجلس در پایان گفت: این همایش در چنین وضعیت حساسی ماموریت سنگینی را در بازآفرینی دفاع مسلمانان در حمایت از ملت فلسطین به دنبال دارد.

انتهای پیام

کلید واژه :

دکتر علی لاریجانی

،

ششمین کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین

ثبت نظرات
captcha
در آیینه رسانه ها

  دیدار رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قم با دکتر لاریجانی

  نشست بررسی پروژه های مهم در دستورکار استان قم با حضور دکتر لاریجانی برگزار شد

  تضعیف ریشه‌های انقلاب خیانت است

  تبریک آغاز دهه فجر/ تسلیت درگذشت والده محمود بهمنى

  محبی نیا: لزوم جلوگیری از نفوذ نگاه ارباب رعیتی به داخل مجلس/ دکتر لاریجانی: روند رسیدگی به لایحه بودجه بدون ایراد قانونی است

  توضیحات دکتر لاریجانی درباره نحوه رسیدگی به لایحه بودجه 97

  اشکال آیین‌نامه‌ای به روند بررسی کلیات لایحه بودجه 97 وجود ندارد

  ایران به کشوری مستقل، آزاد و تاثیرگذار تبدیل شده است/دشمنان غرش می کنند اما جرأت تعدی ندارند/فساد موجود سیستماتیک نیست 

  سفر رئیس مجلس به اسلام‌آباد؛ از واکاوی مبارزه با تروریسم تا اعلام آمادگی تهران برای برگزاری دومین نشست

  تشریح دو مدل مبارزه با تروریسم در منطقه/ از تجربه مثلث ایران و ترکیه و روسیه در سوریه تا خروجی برنامه ناتو در افغانستان

صفحه رسمی اینستاگرام دکتر لاریجانی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی خبرگزاری خانه ملت پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله سید علی خامنه ای کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی کانال رسمی تلگرامی دکتر لاریجانی