کد خبر : 1683
زمان انتشار :
telegram facebook twitter google+ cloob Yahoo print

لاریجانی: شورای نگهبان سریعتر مصوبات مجلس را بررسی کند

لاریجانی: شورای نگهبان سریعتر مصوبات مجلس را بررسی کند

رئیس مجلس شورای اسلامی با اتمام بررسی بودجه 94 در مجلس، از فقهای شورای نگهبان در خواست کرد که هر چه سریعتر مصوبات مجلس را بررسی کرده ونظرات خود را اعلام کنند.

 

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، علی لاریجانی که ریاست جلسه علنی نوبت بعد از ظهر مجلس را برعهده داشت پس از پایان بررسی لایحه بودجه 94 در مجلس از نمایندگان به دلیل حضورشان در جلسات علنی بررسی بودجه تشکر کرد و گفت: لازم می دانم از نواب رئیس آقایان باهنر و ابوترابی فرد و همچنین اعضای هیأت رئیسه ، دبیران و ناظران و تمامی کمیسیون های تخصصی تشکر کنم.

 

رئیس مجلس شورای اسلامی همچنین اظهار کرد: از رئیس کمیسیون تلفیق ، اعضای هیأت رئیسه این کمیسیون ، سخنگوی کمیسیون تلفیق و اعضای کمیسیون تلفیق که در این دوره همکاری خوب و نزدیکی داشتند تشکر کنم.

 

لاریجانی خاطر نشان کرد: همچنین لازم می دانم از فقهای شورای نگهبان خواهش کنم که سریعتر مصوبات را بررسی کنند البته ما مستمرا مصوبات مجلس را به شورا ارسال کرده ایم اما ضروری است که اقدام سریع انجام دهند.

 

لاریجانی همچنین از رئیس جمهور و اعضای هیأت دولت نیز تشکر کرد و از رئیس، معاونان امور مجلس و کارشناسان سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور ، کارشناسان مرکز پژوهش ها ، دیوان محاسبات،‌نوبخت رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی و همچنین معاونان نظارت اجرایی و تقنینی مجلس قدردانی به عمل آورد.

 

لاریجانی در پایان از روابط عمومی مجلس و امور خبری خانه ملت و مرکز حراست مجلس نیز تشکر کرد و در پایان اظهار کرد: از تمامی خبرنگاران،‌ فیلمبردارن ، عوامل تولید و پخش رسانه ملی ،‌رادیو فرهنگ و همچنین خبرنگاران خبرگزاری ها و جرائد قدردانی به عمل می‌آید.

 

لاریجانی همچنین اظهار کرد: گاهی مجبور شدیم صحبت های نمایندگان را در بررسی بودجه قطع کنیم لذا دراینجا عذر خواهی می‌کنیم البته منتظر نظر شورای نگهبان هستیم که نظرات خود را ارائه کند.

 

انتهای پیام

ثبت نظرات
captcha
در آیینه رسانه ها

  دیدار رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قم با دکتر لاریجانی

  نشست بررسی پروژه های مهم در دستورکار استان قم با حضور دکتر لاریجانی برگزار شد

  تضعیف ریشه‌های انقلاب خیانت است

  تبریک آغاز دهه فجر/ تسلیت درگذشت والده محمود بهمنى

  محبی نیا: لزوم جلوگیری از نفوذ نگاه ارباب رعیتی به داخل مجلس/ دکتر لاریجانی: روند رسیدگی به لایحه بودجه بدون ایراد قانونی است

  توضیحات دکتر لاریجانی درباره نحوه رسیدگی به لایحه بودجه 97

  اشکال آیین‌نامه‌ای به روند بررسی کلیات لایحه بودجه 97 وجود ندارد

  ایران به کشوری مستقل، آزاد و تاثیرگذار تبدیل شده است/دشمنان غرش می کنند اما جرأت تعدی ندارند/فساد موجود سیستماتیک نیست 

  سفر رئیس مجلس به اسلام‌آباد؛ از واکاوی مبارزه با تروریسم تا اعلام آمادگی تهران برای برگزاری دومین نشست

  تشریح دو مدل مبارزه با تروریسم در منطقه/ از تجربه مثلث ایران و ترکیه و روسیه در سوریه تا خروجی برنامه ناتو در افغانستان

صفحه رسمی اینستاگرام دکتر لاریجانی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی خبرگزاری خانه ملت پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله سید علی خامنه ای کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی کانال رسمی تلگرامی دکتر لاریجانی