کد خبر : 1683
زمان انتشار :
facebook twitter google+ cloob Yahoo print

لاریجانی: شورای نگهبان سریعتر مصوبات مجلس را بررسی کند

لاریجانی: شورای نگهبان سریعتر مصوبات مجلس را بررسی کند

رئیس مجلس شورای اسلامی با اتمام بررسی بودجه 94 در مجلس، از فقهای شورای نگهبان در خواست کرد که هر چه سریعتر مصوبات مجلس را بررسی کرده ونظرات خود را اعلام کنند.

 

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، علی لاریجانی که ریاست جلسه علنی نوبت بعد از ظهر مجلس را برعهده داشت پس از پایان بررسی لایحه بودجه 94 در مجلس از نمایندگان به دلیل حضورشان در جلسات علنی بررسی بودجه تشکر کرد و گفت: لازم می دانم از نواب رئیس آقایان باهنر و ابوترابی فرد و همچنین اعضای هیأت رئیسه ، دبیران و ناظران و تمامی کمیسیون های تخصصی تشکر کنم.

 

رئیس مجلس شورای اسلامی همچنین اظهار کرد: از رئیس کمیسیون تلفیق ، اعضای هیأت رئیسه این کمیسیون ، سخنگوی کمیسیون تلفیق و اعضای کمیسیون تلفیق که در این دوره همکاری خوب و نزدیکی داشتند تشکر کنم.

 

لاریجانی خاطر نشان کرد: همچنین لازم می دانم از فقهای شورای نگهبان خواهش کنم که سریعتر مصوبات را بررسی کنند البته ما مستمرا مصوبات مجلس را به شورا ارسال کرده ایم اما ضروری است که اقدام سریع انجام دهند.

 

لاریجانی همچنین از رئیس جمهور و اعضای هیأت دولت نیز تشکر کرد و از رئیس، معاونان امور مجلس و کارشناسان سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور ، کارشناسان مرکز پژوهش ها ، دیوان محاسبات،‌نوبخت رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی و همچنین معاونان نظارت اجرایی و تقنینی مجلس قدردانی به عمل آورد.

 

لاریجانی در پایان از روابط عمومی مجلس و امور خبری خانه ملت و مرکز حراست مجلس نیز تشکر کرد و در پایان اظهار کرد: از تمامی خبرنگاران،‌ فیلمبردارن ، عوامل تولید و پخش رسانه ملی ،‌رادیو فرهنگ و همچنین خبرنگاران خبرگزاری ها و جرائد قدردانی به عمل می‌آید.

 

لاریجانی همچنین اظهار کرد: گاهی مجبور شدیم صحبت های نمایندگان را در بررسی بودجه قطع کنیم لذا دراینجا عذر خواهی می‌کنیم البته منتظر نظر شورای نگهبان هستیم که نظرات خود را ارائه کند.

 

انتهای پیام

ثبت نظرات
captcha
در آیینه رسانه ها

  تاکید بر تصویب موافقتنامه اجتناب از اخذ مالیات مضاعف

  همدلی و اتحاد میان کشورهای منطقه ریشه تروریست را خشک می کند

  تعاملات بانکی کلید فعال شدن مراودات تجاری ایران و بلاروس/ همکاری های دو کشور در مجامع بین المللی مثبت است

  جهان امروز نیازمند عقلانیت عمومی است / بحران‌های تروریستی تنها با همگرایی همه کشورها حل می شود

  ایران علاقه مند به تسریع در پیشبرد همکاری های اقتصادی با کره جنوبی است

  ایران علاقه مند به گسترش همکاری های اقتصادی با کشورهای اسلامی است

  سیاست ایران گسترش روابط با کشورهای آفریقایی است/لزوم ارتقاء همکاری های دو کشور در حوزه دارویی و درمانی

  زنگبار از تجارب ایران در حوزه فنی و حرفه ای و آموزش عالی بهره بگیرد

  امنیت پایدار ایران زمینه ساز توسعه روابط با ماداگاسکار است/آمادگی جمهوری اسلامی برای گسترش همکاری های اقتصادی

  انتقاد از خبر کذب معامله وزرا با مجلس برای حضور در کابینه/ مزاح دکتر لاریجانی با طبابت قاضی زاده هاشمی برای سیاسیون

صفحه رسمی اینستاگرام دکتر لاریجانی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی خبرگزاری خانه ملت پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله سید علی خامنه ای کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی کانال رسمی تلگرامی دکتر لاریجانی