کد خبر : 1683
زمان انتشار :
telegram facebook twitter google+ cloob Yahoo print

لاریجانی: شورای نگهبان سریعتر مصوبات مجلس را بررسی کند

لاریجانی: شورای نگهبان سریعتر مصوبات مجلس را بررسی کند

رئیس مجلس شورای اسلامی با اتمام بررسی بودجه 94 در مجلس، از فقهای شورای نگهبان در خواست کرد که هر چه سریعتر مصوبات مجلس را بررسی کرده ونظرات خود را اعلام کنند.

 

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، علی لاریجانی که ریاست جلسه علنی نوبت بعد از ظهر مجلس را برعهده داشت پس از پایان بررسی لایحه بودجه 94 در مجلس از نمایندگان به دلیل حضورشان در جلسات علنی بررسی بودجه تشکر کرد و گفت: لازم می دانم از نواب رئیس آقایان باهنر و ابوترابی فرد و همچنین اعضای هیأت رئیسه ، دبیران و ناظران و تمامی کمیسیون های تخصصی تشکر کنم.

 

رئیس مجلس شورای اسلامی همچنین اظهار کرد: از رئیس کمیسیون تلفیق ، اعضای هیأت رئیسه این کمیسیون ، سخنگوی کمیسیون تلفیق و اعضای کمیسیون تلفیق که در این دوره همکاری خوب و نزدیکی داشتند تشکر کنم.

 

لاریجانی خاطر نشان کرد: همچنین لازم می دانم از فقهای شورای نگهبان خواهش کنم که سریعتر مصوبات را بررسی کنند البته ما مستمرا مصوبات مجلس را به شورا ارسال کرده ایم اما ضروری است که اقدام سریع انجام دهند.

 

لاریجانی همچنین از رئیس جمهور و اعضای هیأت دولت نیز تشکر کرد و از رئیس، معاونان امور مجلس و کارشناسان سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور ، کارشناسان مرکز پژوهش ها ، دیوان محاسبات،‌نوبخت رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی و همچنین معاونان نظارت اجرایی و تقنینی مجلس قدردانی به عمل آورد.

 

لاریجانی در پایان از روابط عمومی مجلس و امور خبری خانه ملت و مرکز حراست مجلس نیز تشکر کرد و در پایان اظهار کرد: از تمامی خبرنگاران،‌ فیلمبردارن ، عوامل تولید و پخش رسانه ملی ،‌رادیو فرهنگ و همچنین خبرنگاران خبرگزاری ها و جرائد قدردانی به عمل می‌آید.

 

لاریجانی همچنین اظهار کرد: گاهی مجبور شدیم صحبت های نمایندگان را در بررسی بودجه قطع کنیم لذا دراینجا عذر خواهی می‌کنیم البته منتظر نظر شورای نگهبان هستیم که نظرات خود را ارائه کند.

 

انتهای پیام

ثبت نظرات
captcha
در آیینه رسانه ها

  بخش خصوصی ناجی دولت حجیم شود/ تشریح راهکارهای توسعه اقتصادی روستا در گیلان

  استان گیلان به سمت صنعتی شدن حرکت کند/ توجه ویژه مجلس به پروژه احداث راه آهن و اصلاح وضعیت تالاب‌های گیلان

  طرح‌های عمرانی نیمه‌تمام به ارزش ۵۰۰هزارمیلیاردتومان نیاز به ورود بخش خصوصی دارد

  ریشه تروریسم در منطقه به خاطر وجود روحیه اشغال است/ میرزا کوچک خان مانع دخالت خارجی شد

  پرده دری برخی کشورهای منطقه در همکاری با رژیم صهیونیستی به جهان اسلام خسارت زد/ مشوق های پایدار برای صادرات در جریان بررسی بودجه تعیین می کنیم

  پایبندی طرفین برجام برای آینده امنیت جهانی و منطقه مفید است

  رئیس مجلس به رشت سفر می کند

  درخواست تشکیل شورایاری‌ها در قالب ماده الحاقی به قانون شوراها مغایر قانون اساسی است

  پیشنهاد تمدید سه ساله اجرای آزمایشی قانون مالیات بر ارزش افزوده/ دولت تعهدات خود را در مالیات بر ارزش افزوده به درستی انجام نمی دهد

  کمیته فنی بررسی طرح‌های آبی استان چهارمحال و بختیاری تشکیل شود/ استفاده از فاینانس برای اتصال استان به راه‌آهن

صفحه رسمی اینستاگرام دکتر لاریجانی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی خبرگزاری خانه ملت پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله سید علی خامنه ای کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی کانال رسمی تلگرامی دکتر لاریجانی