کد خبر : 1683
زمان انتشار :
facebook twitter google+ cloob Yahoo print

لاریجانی: شورای نگهبان سریعتر مصوبات مجلس را بررسی کند

لاریجانی: شورای نگهبان سریعتر مصوبات مجلس را بررسی کند

رئیس مجلس شورای اسلامی با اتمام بررسی بودجه 94 در مجلس، از فقهای شورای نگهبان در خواست کرد که هر چه سریعتر مصوبات مجلس را بررسی کرده ونظرات خود را اعلام کنند.

 

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، علی لاریجانی که ریاست جلسه علنی نوبت بعد از ظهر مجلس را برعهده داشت پس از پایان بررسی لایحه بودجه 94 در مجلس از نمایندگان به دلیل حضورشان در جلسات علنی بررسی بودجه تشکر کرد و گفت: لازم می دانم از نواب رئیس آقایان باهنر و ابوترابی فرد و همچنین اعضای هیأت رئیسه ، دبیران و ناظران و تمامی کمیسیون های تخصصی تشکر کنم.

 

رئیس مجلس شورای اسلامی همچنین اظهار کرد: از رئیس کمیسیون تلفیق ، اعضای هیأت رئیسه این کمیسیون ، سخنگوی کمیسیون تلفیق و اعضای کمیسیون تلفیق که در این دوره همکاری خوب و نزدیکی داشتند تشکر کنم.

 

لاریجانی خاطر نشان کرد: همچنین لازم می دانم از فقهای شورای نگهبان خواهش کنم که سریعتر مصوبات را بررسی کنند البته ما مستمرا مصوبات مجلس را به شورا ارسال کرده ایم اما ضروری است که اقدام سریع انجام دهند.

 

لاریجانی همچنین از رئیس جمهور و اعضای هیأت دولت نیز تشکر کرد و از رئیس، معاونان امور مجلس و کارشناسان سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور ، کارشناسان مرکز پژوهش ها ، دیوان محاسبات،‌نوبخت رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی و همچنین معاونان نظارت اجرایی و تقنینی مجلس قدردانی به عمل آورد.

 

لاریجانی در پایان از روابط عمومی مجلس و امور خبری خانه ملت و مرکز حراست مجلس نیز تشکر کرد و در پایان اظهار کرد: از تمامی خبرنگاران،‌ فیلمبردارن ، عوامل تولید و پخش رسانه ملی ،‌رادیو فرهنگ و همچنین خبرنگاران خبرگزاری ها و جرائد قدردانی به عمل می‌آید.

 

لاریجانی همچنین اظهار کرد: گاهی مجبور شدیم صحبت های نمایندگان را در بررسی بودجه قطع کنیم لذا دراینجا عذر خواهی می‌کنیم البته منتظر نظر شورای نگهبان هستیم که نظرات خود را ارائه کند.

 

انتهای پیام

ثبت نظرات
captcha
در آیینه رسانه ها

  سالانه حداکثر ۲۰ هزار نفر از معافیت های مرتبط با ایثارگران بهره مند می شوند/ تشریح شرایط معافیت

  اظهارات اخیر آمریکایی‌ها برای مشروعیت سازمان ملل نگران‌کننده است/عدم پایبندی آمریکا به توافق‌های بین‌اللملی در شورای امنیت بررسی شود

  راهبرد آمریکا بازی با تروریسم است و نه مبارزه با آن/باید نسبت به حضور آمریکا و ناتو در منطقه خود حساس باشیم

  دکتر لاریجانی:تحریم آمریکا علیه روسیه و ایران خلاف قواعد بین‌المللی است/ماتونیکو:در پایبندی ایران به برجام نباید هیچ شبهه‌ای داشته باشیم

  تاکید بر نتایج مثبت همکاری ایران و روسیه در مبارزه با تروریسم/ نقض مکرر توافق هسته ای از سوی آمریکا

  اظهارات ترامپ به اعتبار آمریکایی ها لطمه می زند/موضوعات را با دقت رصد و مطابق منافع ملت تصمیم می گیریم

  تک روی آمریکا در برجام به ضررشان تمام می شود/ مواضع آمریکا در صحنه بین‌الملل جدی گرفته نمی‌شود

  تشریح دلایل سفر به روسیه/برنامه ریزی برای حضور دردو کنفرانس مسائل امنیتی و بین‌المجالس جهانی

  بازارچه‌های مرزی برای تبادلات تجاری و اقتصادی ایجاد شود

  ضرورت حرکت به‌سمت دریافت سرمایه‌گذاری‌های خارجی برای تکمیل ناوگان ریلی/ با ارائه تسهیلات به کارخانجات برای حمل‌ونقل ازطریق ریل انگیزه ایجاد شود

صفحه رسمی اینستاگرام دکتر لاریجانی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی خبرگزاری خانه ملت پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله سید علی خامنه ای کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی کانال رسمی تلگرامی دکتر لاریجانی