کد خبر : 159
زمان انتشار :
telegram facebook twitter google+ cloob Yahoo print

دکتر لاریجانی در دیدار با رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر کهک:

حل مشکل آب و جاده شهر کهک مایه خوشحالی است/ پروژه دو بانده کردن پردیسان و حل مشکل اراضی باقی مانده زینبیه را پیگیری می‌کنیم

حل مشکل آب و جاده شهر کهک مایه خوشحالی است/ پروژه دو بانده کردن پردیسان و حل مشکل اراضی باقی مانده زینبیه را پیگیری می‌کنیم

رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به حل برخی مشکلات شهر کهک در سال‌های اخیر گفت: حل موضوعاتی مانند مشکل آب، جاده و مسئله زمین‌های زینبیه قطعاً مایه خوشحالی است و قطعاً موضوعات و مشکلات دیگر را نیز پیگیری خواهیم کرد.

دکترعلی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی صبح امروز (دوشنبه، 25 بهمن ماه) در دیدار با رئیس و جمعی از اعضای شورای اسلامی شهر کهک با اشاره به پیگیری‌های صورت گرفته برای حل مشکل آب و جاده این منطقه و موضوع زمین‌های زینبیه گفت: خوشحالیم که مشکلات شهر کهک که دارای اهمیت بسیاری بود برطرف شده است.در رابطه با موضوع زمین‌های زینبیه نیز تاکنون مسئله صد خانوار از 150 خانوار حل شده و تنها 20 درصد از آن باقی مانده است که قطعا این مسئله را نیز پیگیری می‌کنیم.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اهمیت عملیاتی شدن پروژه دوبانده کردن جاده پردیسان گفت: این جاده دارای ترافیک و رفت و آمد بالایی است که دو بانده کردن آن اهمیت بسیاری دارد که این موضوع نیز پیگیری خواهد شد.

دکتر لاریجانی ادامه داد: یکی دیگر از مسائل موجود شهر کهک ارتقاء مرکز درمانی به درمانگاه و تکمیل کادر پزشکی آن است که این موضوع نیز مورد بررسی و پیگیری قرار خواهد گرفت.

وی با اشاره به پیشرفت‌های صورت گرفته در شهر کهک گفت: قطعاً حل مشکلات آب، جاده و توسعه برخی زیرساخت‌ها زمینه را برای حضور سرمایه‌گذاران در این بخش فراهم کرده که این مسئله بسیار خوشحال‌کننده است و قطعاً این موضوع در کاهش مهاجرت تأثیرگذار خواهد بود.

نماینده مردم قم در مجلس شورای در رابطه با موضوع نظام هماهنگ برای معلمان و فرهنگیان گفت: امسال در بودجه 96 برای بازنشستگان اقدامات خوبی صورت گرفته، در حوزه مالیات بر حقوق نیز تأکید شده که تا دو میلیون تومان مالیات دریافت نشود و قطعاً تلاش می‌کنیم که این قشر نیز مورد توجه قرار گیرند.

در ابتدای این دیدار حاجی اسماعیلی، رئیس شورای اسلامی شهر کهک با تقدیر و تشکر از تلاش‌ها و پیگیری‌های دکتر لاریجانی، نماینده مردم قم برای حل مشکلات این منطقه گفت: من به نمایندگی از مردم کهک از لطف و زحمات شما تشکر می‌کنم و خوشبختانه با دستورات و پیگیری‌های جنابعالی مشکلات کهک در حوزه آب و جاده و به ویژه مسئله زمین‌های زینبیه حل شده که این مسئله قطعا در توسعه کسب و کار، جذب سرمایه گذار و کاهش روند مهاجرت تأثیرگذار خواهد بود.

وی ادامه داد: یکی از مسائل کنونی شهر کهک ارتقاء مرکز درمانی به درمانگاه است زیرا با توجه به توریستی بودن منطقه وجود یک درمانگاه شبانه‌روزی دارای اهمیت خواهد بود.

حاجی اسماعیلی ادامه داد: یکی دیگر از موضوعات دو بانده کردن جاده پردیسان است که قطعاً عملیاتی شدن این پروژه نیز موجب کاهش تصادفات می‌شود./

پایان پیام

کلید واژه :

دکتر علی لاریجانی

ثبت نظرات
captcha
در آیینه رسانه ها

  ایران به کشوری مستقل، آزاد و تاثیرگذار تبدیل شده است/دشمنان غرش می کنند اما جرأت تعدی ندارند/فساد موجود سیستماتیک نیست 

  سفر رئیس مجلس به اسلام‌آباد؛ از واکاوی مبارزه با تروریسم تا اعلام آمادگی تهران برای برگزاری دومین نشست

  تشریح دو مدل مبارزه با تروریسم در منطقه/ از تجربه مثلث ایران و ترکیه و روسیه در سوریه تا خروجی برنامه ناتو در افغانستان

  کشورهای منطقه به دنبال روش های نوین برای مبارزه با تروریسم هستند

  امکان برداشت دو میلیارد دلار از صندوق توسعه ملی برای مدیریت پسماند وجود ندارد

  افزایش ۷۰ درصدی حقوق نمایندگان مجلس صددرصد کذب است/نمایندگان اجازه تعدی به حقوق مردم را نمی دهند

  ضرورت لغو روابط سیاسی و اقتصادی کشورهای عضو با رژیم صهیونیستی تا زمان تعلیق تصمیم آمریکا درباره مساله قدس

  آمریکایی ها به کلاهبرداری خود در منطقه افتخار می‌کنند/ کشورهای اسلامی در مقابل لفاظی های آمریکا مقاومت کنند

  جمهوری اسلامی از مقاومت حمایت نظامی کرده و خواهد کرد اما در یمن دخالتی نداشته است

  آمریکا بستر مطالبه طبیعی در کشورهای اسلامی را به آشفته بازار سیاسی تبدیل کرد

صفحه رسمی اینستاگرام دکتر لاریجانی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی خبرگزاری خانه ملت پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله سید علی خامنه ای کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی کانال رسمی تلگرامی دکتر لاریجانی