کد خبر : 1581
زمان انتشار :
telegram facebook twitter google+ cloob Yahoo print

دکتر لاریجانی در نشست شورای اداری بخش خلجستان استان قم:

500 میلیون دلار اعتبار برای تامین آب روستایی در بودجه 94 پیش‌بینی شده است/ مسئولان درصدد رفع مشکلات و تقویت زیرساخت‌های بخش خلجستان باشند

500 میلیون دلار اعتبار برای تامین آب روستایی در بودجه 94 پیش‌بینی شده است/ مسئولان درصدد رفع مشکلات و تقویت زیرساخت‌های بخش خلجستان باشند

رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به مشکلات بخش خلجستان استان قم گفت:‌ مسئولان استان باید با برنامه‌ریزی لازم درصدد رفع مشکلات مردم و تقویت زیرساخت‌های منطقه باشند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، دکتر علی لاریجانی ظهر امروز (پنجشنبه 24 اردیبهشت) در نشست شورای اداری بخش خلجستان استان قم حضور یافت.

رئیس مجلس شورای اسلامی ضمن استماع گزارش مسئولان اداری این بخش گفت: یکی از مشکلات کنونی این بخش موضوع تامین زمین برای ساخت مصلی جهت برگزاری نماز جمعه است که در این رابطه مسئولان باید برنامه‌ریزی لازم را داشته باشند. همچنین در بحث بهداشت و درمان منطقه نیز مشکلات از قبیل تامین نیروی انسانی وجود دارد که باید برای آن راهکاری اندیشیده شود.

وی با اشاره به ظرفیت‌های گردشگری منطقه خجلستان گفت: قطعاً تامین زیرساخت‌های توریستی در این منطقه موجب جذب چندبرابری گردشگر می‌شود. همچنین در رابطه با مسئله گازرسانی به برخی روستاها، مسئولان باید از طریق تامین منابع جهت اجرای پروژه‌های گاز CNGاقدام کنند.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی با اشاره مشکلات کنونی بخش خلجستان و روستاهای اطراف آن در بحث تامین آب افزود: در بودجه سال جاری اعتباری حدود 500 میلیون دلار از صندوق توسعه ملی برای تامین آب شرب روستایی کشور در نظر گرفته شده است که می‌توان از این اعتبار رای اجرای پروژه‌های آبرسانی استفاده کرد. همچنین در بحث جاده‌ای مسئولان باید با جذب اعتبارات در جهت ساخت و تعریض جاده‌ها اقدام کنند.

دکتر لاریجانی با اشاره به مشکلات بخش خلجستان در بخش شبکه برق‌رسانی تصریح کرد: باید در این رابطه نیز برنامه‌ریزی لازم صورت گیرد و من هم در این‌خصوص با وزیر نیرو صحبت خواهم کرد.

لازم به ذکر است دکتر علی لاریجانی پیش از حضور در نشست شورای اداری بخش خلجستان، ضمن حضور در مقبره‌الشهدای این منطقه از استان قم، با جمعی از مردم دیدار و گفت‌وگو کرد.

ثبت نظرات
captcha
صفحه رسمی اینستاگرام دکتر لاریجانی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی خبرگزاری خانه ملت پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله سید علی خامنه ای کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی کانال رسمی تلگرامی دکتر لاریجانی