کد خبر : 1580
زمان انتشار :
telegram facebook twitter google+ cloob Yahoo print

دکتر لاریجانی در نشست خیرین و سرمایه‌گذاران بخش خلجستان استان قم:

طرح‌ها و پروژه‌ها باید مردمی شوند/ توسعه صنایع وابسته کشاورزی راهکار پایدار ماندن جمعیت در روستاها است

طرح‌ها و پروژه‌ها باید مردمی شوند/ توسعه صنایع وابسته کشاورزی راهکار پایدار ماندن جمعیت در روستاها است

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی با بیان ضرورت حمایت از سرمایه‌گذاران خیر، گفت: حضور مردم در بخش سرمایه‌گذاری کشور، آبادانی را به دنبال دارد. همچنین باید از سرمایه‌گذاران در تمامی بخش‌ها حمایت شود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، نشست خیرین و سرمایه‌گذاران بخش خلجستان ظهر امروز(پنجشنبه 24 اردیبهشت)  با حضور دکتر علی لاریجانی برگزار شد.

رئیس مجلس شورای اسلامی در این نشست بر لزوم حمایت از سرمایه‌گذاران خیر تاکید کرد و گفت: قطعاً طرح‌ها و پروژه‌ها باید به صورت مردمی اجرایی و دنبال شود.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه حضور مردم در بخش سرمایه‌گذاری کشور، آبادانی را به دنبال دارد، تصریح کرد: برای جذب نیروی انسانی و پایدار ماندن جمعیت در مناطق روستایی باید در زمینه توسعه صنایع وابسته کشاورزی کار شود. همچنین باید از سرمایه‌گذاران در تمامی بخش‌ها حمایت شود.

وی با اشاره به مشکل کمبود آب در استان قم افزود: لازم است مسئولان در جهت توسعه سیستم‌های گلخانه‌ای برنامه‌ریزی و اقدام کنند. همچنین حمایت از طرح‌های سرمایه‌گذاری در حوزه توریست و گردشگری می‌تواند منجر به کسب درآمد و در نتیجه عمران و آبادانی بیشتر شود.

دکتر لاریجانی گفت: البته در بحث سرمایه‌گذاری در روستاها دغدغه تغییر کاربری وجود دارد که در این رابطه باید ضمن حمایت از سرمایه‌گذاران تعهدات لازم برای جلوگیری از ویلاسازی و تغییر کاربری گرفته شود.

ب اعتبارات در جهت ساخت و تعریض جاده‌ها اقدام کنند.

 

دکتر لاریجانی با اشاره به مشکلات بخش خلجستان در بخش شبکه برق‌رسانی تصریح کرد: باید در این رابطه نیز برنامه‌ریزی لازم صورت گیرد و من هم در این‌خصوص با وزیر نیرو صحبت خواهم کرد.

لازم به ذکر است دکتر علی لاریجانی پیش از حضور در نشست شورای اداری بخش خلجستان، ضمن حضور در مقبره‌الشهدای این منطقه از استان قم، با جمعی از مردم دیدار و گفت‌وگو کرد.

ثبت نظرات
captcha
در آیینه رسانه ها

  منابع مالی جهت تکمیل پروژه های آبرسانی تحت فشار تأمین شود/ ضرورت هماهنگی وزارتخانه‌های نیرو و کشاورزی برای حل معضل دریاچه ارومیه

  افزایش ایمنی خودروها پیش شرط مجلس برای حمایت از صنعت خودروسازی/تولید و صادرات رونق نیابد،اشتغالزایی افزایش نمی‌یابد

  بازدید دکتر لاریجانی از گروه صنعتی ایران‌خودرو / افتتاح خط تولید دنا پلاس توربو و پژو ۲۰۷i صندوقدار

  بخش خصوصی ناجی دولت حجیم شود/ تشریح راهکارهای توسعه اقتصادی روستا در گیلان

  استان گیلان به سمت صنعتی شدن حرکت کند/ توجه ویژه مجلس به پروژه احداث راه آهن و اصلاح وضعیت تالاب‌های گیلان

  طرح‌های عمرانی نیمه‌تمام به ارزش ۵۰۰هزارمیلیاردتومان نیاز به ورود بخش خصوصی دارد

  ریشه تروریسم در منطقه به خاطر وجود روحیه اشغال است/ میرزا کوچک خان مانع دخالت خارجی شد

  پرده دری برخی کشورهای منطقه در همکاری با رژیم صهیونیستی به جهان اسلام خسارت زد/ مشوق های پایدار برای صادرات در جریان بررسی بودجه تعیین می کنیم

  پایبندی طرفین برجام برای آینده امنیت جهانی و منطقه مفید است

  رئیس مجلس به رشت سفر می کند

صفحه رسمی اینستاگرام دکتر لاریجانی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی خبرگزاری خانه ملت پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله سید علی خامنه ای کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی کانال رسمی تلگرامی دکتر لاریجانی