کد خبر : 1580
زمان انتشار :
telegram facebook twitter google+ cloob Yahoo print

دکتر لاریجانی در نشست خیرین و سرمایه‌گذاران بخش خلجستان استان قم:

طرح‌ها و پروژه‌ها باید مردمی شوند/ توسعه صنایع وابسته کشاورزی راهکار پایدار ماندن جمعیت در روستاها است

طرح‌ها و پروژه‌ها باید مردمی شوند/ توسعه صنایع وابسته کشاورزی راهکار پایدار ماندن جمعیت در روستاها است

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی با بیان ضرورت حمایت از سرمایه‌گذاران خیر، گفت: حضور مردم در بخش سرمایه‌گذاری کشور، آبادانی را به دنبال دارد. همچنین باید از سرمایه‌گذاران در تمامی بخش‌ها حمایت شود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، نشست خیرین و سرمایه‌گذاران بخش خلجستان ظهر امروز(پنجشنبه 24 اردیبهشت)  با حضور دکتر علی لاریجانی برگزار شد.

رئیس مجلس شورای اسلامی در این نشست بر لزوم حمایت از سرمایه‌گذاران خیر تاکید کرد و گفت: قطعاً طرح‌ها و پروژه‌ها باید به صورت مردمی اجرایی و دنبال شود.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه حضور مردم در بخش سرمایه‌گذاری کشور، آبادانی را به دنبال دارد، تصریح کرد: برای جذب نیروی انسانی و پایدار ماندن جمعیت در مناطق روستایی باید در زمینه توسعه صنایع وابسته کشاورزی کار شود. همچنین باید از سرمایه‌گذاران در تمامی بخش‌ها حمایت شود.

وی با اشاره به مشکل کمبود آب در استان قم افزود: لازم است مسئولان در جهت توسعه سیستم‌های گلخانه‌ای برنامه‌ریزی و اقدام کنند. همچنین حمایت از طرح‌های سرمایه‌گذاری در حوزه توریست و گردشگری می‌تواند منجر به کسب درآمد و در نتیجه عمران و آبادانی بیشتر شود.

دکتر لاریجانی گفت: البته در بحث سرمایه‌گذاری در روستاها دغدغه تغییر کاربری وجود دارد که در این رابطه باید ضمن حمایت از سرمایه‌گذاران تعهدات لازم برای جلوگیری از ویلاسازی و تغییر کاربری گرفته شود.

ب اعتبارات در جهت ساخت و تعریض جاده‌ها اقدام کنند.

 

دکتر لاریجانی با اشاره به مشکلات بخش خلجستان در بخش شبکه برق‌رسانی تصریح کرد: باید در این رابطه نیز برنامه‌ریزی لازم صورت گیرد و من هم در این‌خصوص با وزیر نیرو صحبت خواهم کرد.

لازم به ذکر است دکتر علی لاریجانی پیش از حضور در نشست شورای اداری بخش خلجستان، ضمن حضور در مقبره‌الشهدای این منطقه از استان قم، با جمعی از مردم دیدار و گفت‌وگو کرد.

ثبت نظرات
captcha
در آیینه رسانه ها

  دیدار رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قم با دکتر لاریجانی

  نشست بررسی پروژه های مهم در دستورکار استان قم با حضور دکتر لاریجانی برگزار شد

  تضعیف ریشه‌های انقلاب خیانت است

  تبریک آغاز دهه فجر/ تسلیت درگذشت والده محمود بهمنى

  محبی نیا: لزوم جلوگیری از نفوذ نگاه ارباب رعیتی به داخل مجلس/ دکتر لاریجانی: روند رسیدگی به لایحه بودجه بدون ایراد قانونی است

  توضیحات دکتر لاریجانی درباره نحوه رسیدگی به لایحه بودجه 97

  اشکال آیین‌نامه‌ای به روند بررسی کلیات لایحه بودجه 97 وجود ندارد

  ایران به کشوری مستقل، آزاد و تاثیرگذار تبدیل شده است/دشمنان غرش می کنند اما جرأت تعدی ندارند/فساد موجود سیستماتیک نیست 

  سفر رئیس مجلس به اسلام‌آباد؛ از واکاوی مبارزه با تروریسم تا اعلام آمادگی تهران برای برگزاری دومین نشست

  تشریح دو مدل مبارزه با تروریسم در منطقه/ از تجربه مثلث ایران و ترکیه و روسیه در سوریه تا خروجی برنامه ناتو در افغانستان

صفحه رسمی اینستاگرام دکتر لاریجانی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی خبرگزاری خانه ملت پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله سید علی خامنه ای کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی کانال رسمی تلگرامی دکتر لاریجانی