کد خبر : 1546
زمان انتشار :
telegram facebook twitter google+ cloob Yahoo print

دکتر لاریجانی در فرودگاه شهید مدنی تبریز در جمع خبرنگاران:

مردم آذربایجان نمونه‌ای از تفکر اصیل اسلامی هستند

مردم آذربایجان نمونه‌ای از تفکر اصیل اسلامی هستند

رئیس قوه مقننه با بیان اینکه مردم آذربایجان نمونه‌ای از تفکر اصیل اسلامی هستند، گفت: به مردم آذربایجان که همیشه در انقلاب پیشرو بودند توصیه می‌کنم که در این شرایط حساس در عرصه اقتصاد حضور پیدا کنند.

  دکتر علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی دقایقی پیش وارد فرودگاه شهید مدنی تبریز شده و مورد استقبال جمعی از مسئولان استان آذربایجان شرقی به ویژه استاندار، امام جمعه، جمعی از روسای دانشگاهها و نمایندگان استان آذربایجان شرقی قرار گرفت.

رئیس مجلس در جمع خبرنگاران با تبریک به مناسب ولادت حضرت صاحب زمان گفت: توفیقی بود که از نزدیک فعالیتهای اقتصادی و استانی آذربایجان شرقی را بررسی کنم، از طرفی دیگر چون در آستانه تدوین برنامه ششم توسعه قرار داریم، قطعا پیدا کردن یک دید از توسعه استانها مفید است تا در قانون مربوطه یک خیز جدی برای توسعه صورت گیرد.

رئیس مجلس شورای اسلامی ادامه داد: همچنین توفیقی است که در این سفر از فعالیت های فرهنگی استان اطلاعاتی را کسب کنیم همچنین در این سفر قرار است پروژه بیمارستان امام سجاد تبریز مورد بهره‌برداری قرار گرفته و همچنین در مراسمی به مناسبت ولادت امام زمان (عج) در بناب شرکت می‌کنیم.

وی افزود: امیدوارم روز میلاد امام زمان برای مردم آذربایجان که نمونه‌ای از تفکر اصیل اسلامی هستند یک انرژی مضاعفی را ایجاد کرده تا از این طریق برای حل مشکلات کشور از آن استفاده کنیم، همچنین در شرایط فعلی به خاطر مضایقی که ستمگران بین المللی به ایران وارد کرده و مشکلاتی که در منطقه وجود دارد اقتضا می‌کند که تمرکز کشور بر تولید داخلی و توسعه ملی باشد. زیرا این حوزه است که توانمندی ایران را افزایش داده و قطعا تحقق آن بدون حمایت مردم امکان پذیر نیست.

دکتر لاریجانی با اشاره به تمهیدات رهبر معظم انقلاب در توجه به اقتصاد مقاومتی و مردمی کردن اقتصاد گفت: مجلس در این رابطه لایحه‌ای را با عنوان لایحه رفع موانع تولید تصویب کرد که قطعا این قانون می‌تواند  زمینه خوبی برای حضور مردم در اقتصاد ایجاد کند.

رئیس مجلس ادامه داد: به مردم آذربایجان که همیشه در انقلاب پیشرو بودند توصیه می‌کنم که در این شرایط حساس در عرصه اقتصاد حضور پیدا کنند و قطعا دولت و مجلس هم کمک خواهد کند.

ثبت نظرات
captcha
در آیینه رسانه ها

  رئیس مجلس به رشت سفر می کند

  درخواست تشکیل شورایاری‌ها در قالب ماده الحاقی به قانون شوراها مغایر قانون اساسی است

  پیشنهاد تمدید سه ساله اجرای آزمایشی قانون مالیات بر ارزش افزوده/ دولت تعهدات خود را در مالیات بر ارزش افزوده به درستی انجام نمی دهد

  کمیته فنی بررسی طرح‌های آبی استان چهارمحال و بختیاری تشکیل شود/ استفاده از فاینانس برای اتصال استان به راه‌آهن

  ایران برای حل مناقشه قره باغ تمام تلاش خود را می‌کند/ ضرورت استفاده از ظرفیت منطقه تجاری ارمنستان پس از بازگشایی

  آمریکا بذل و بخشش کشورهای منطقه را با ذبح آرمان های عربی و اسلامی پاسخ داد

  انتقاد دکتر لاریجانی از عدم همکاری اقتصادی انگلیس پس از برجام/ راه حل مشکلات منطقه را سیاسی و از طریق مذاکره می دانیم

  روسیه فرصت سرمایه گذاری در پروژه دسترسی راه آهن به آب های آزاد را دارد

  تشکیل کارگروه مشترک با هدف توسعه روابط اقتصادی بین پارلمان ایران و روسیه/ تاکید بر مبارزه همه جانبه با قاچاق مواد مخدر

  مبادله افسران اطلاعاتی بین ایران و روسیه در زمینه مبارزه با مواد مخدر/ ناتو در افغانستان ناکارآمد عمل کرد

صفحه رسمی اینستاگرام دکتر لاریجانی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی خبرگزاری خانه ملت پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله سید علی خامنه ای کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی کانال رسمی تلگرامی دکتر لاریجانی