کد خبر : 1534
زمان انتشار :
telegram facebook twitter google+ cloob Yahoo print

شهردار جدید قم، رفع مشکلات این شهر را اولویت اصلی خود بداند

شهردار جدید قم، رفع مشکلات این شهر را اولویت اصلی خود بداند

رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه سقاییان‌نژاد فردی باتجربه، کارکشته و جهان‌دیده است، گفت: شهردار جدید قم خدمت به مردم و آبادانی شهر قم را باید وظیفه اصلی خود بداند و از تجربه طولانی خود در شهرداری اصفهان استفاده کرده و در جهت خدمت به مردم تلاش کند.

دکتر علی لاریجانی عصر امروز (جمعه 15 خرداد) در حاشیه مراسم معارفه شهردار جدید قم و در جمع خبرنگاران درخصوص فرمایشات مقام معظم رهبری که خدمت به قم را خدمت به جهان اسلام عنوان کردند، گفت: بنده خوشحالم که شورای شهر قم بعد از مدت مدیدی، توانست شهردار این شهر را انتخاب کند.

رئیس مجلس شورای اسلامی افزود: سقاییان‌نژاد فردی باتجربه، کارکشته و جهان‌دیده بوده و امیدوارم با توجه به مشکلات متعدد شهر قم، در راستای رفع آنها به موفقیت دست یابد.

وی معضل ترافیک و کمبود امکانات شهرک‌های تازه احداث شده را دو مشکل اصلی قم عنوان کرد و افزود:‌ برخی از این شهرک‌ها مانند شهرک پردیسان از کمبود امکانات رنج می‌برند که باید برای رفع این مشکلات هر چه سریع‌تر اقدام شود.

دکتر لاریجانی ادامه داد: همچنین پروژه مترو و مونوریل نیازمند یک خیز بلند بوده و همچنین برای بهبود وضعیت بافت‌های قدیم شهر قم باید تلاش شود و امیدواریم که شهردار جدید به کمک شورای شهر، عزمی جدی برای آبادانی شهر داشته باشد.

وی تاکید کرد: شهردار جدید قم خدمت به مردم و آبادانی شهر قم را باید وظیفه اصلی خود بداند و از تجربه طولانی خود در شهرداری اصفهان استفاده کرده و در جهت خدمت به مردم تلاش کند.

ثبت نظرات
captcha
در آیینه رسانه ها

  تبریک آغاز دهه فجر/ تسلیت درگذشت والده محمود بهمنى

  محبی نیا: لزوم جلوگیری از نفوذ نگاه ارباب رعیتی به داخل مجلس/ دکتر لاریجانی: روند رسیدگی به لایحه بودجه بدون ایراد قانونی است

  توضیحات دکتر لاریجانی درباره نحوه رسیدگی به لایحه بودجه 97

  اشکال آیین‌نامه‌ای به روند بررسی کلیات لایحه بودجه 97 وجود ندارد

  ایران به کشوری مستقل، آزاد و تاثیرگذار تبدیل شده است/دشمنان غرش می کنند اما جرأت تعدی ندارند/فساد موجود سیستماتیک نیست 

  سفر رئیس مجلس به اسلام‌آباد؛ از واکاوی مبارزه با تروریسم تا اعلام آمادگی تهران برای برگزاری دومین نشست

  تشریح دو مدل مبارزه با تروریسم در منطقه/ از تجربه مثلث ایران و ترکیه و روسیه در سوریه تا خروجی برنامه ناتو در افغانستان

  کشورهای منطقه به دنبال روش های نوین برای مبارزه با تروریسم هستند

  امکان برداشت دو میلیارد دلار از صندوق توسعه ملی برای مدیریت پسماند وجود ندارد

  افزایش ۷۰ درصدی حقوق نمایندگان مجلس صددرصد کذب است/نمایندگان اجازه تعدی به حقوق مردم را نمی دهند

صفحه رسمی اینستاگرام دکتر لاریجانی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی خبرگزاری خانه ملت پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله سید علی خامنه ای کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی کانال رسمی تلگرامی دکتر لاریجانی