کد خبر : 1523
زمان انتشار :
telegram facebook twitter google+ cloob Yahoo print

رئیس مجلس به نمایندگی از مجلس از احمدی نژاد شکایت کرده است/شکایت شخصی نیست

رئیس مجلس به نمایندگی از مجلس از احمدی نژاد شکایت کرده است/شکایت شخصی نیست

رئیس کمیسیون اصل نودم مجلس با بیان اینکه دکتر لاریجانی به نمایندگی از مجلس از احمدی‌نژاد شکایت کرده است، گفت: این موضوع اتفاق جدیدی نیست و در مجلس هشتم اتفاق افتاد که در آن شکایت شخصی رئیس مجلس مطرح نبوده است.

محمدعلی پورمختار در گفت وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، درباره شکایت مجلس از احمدی نژاد رئیس جمهور دولت قبل، افزود: این شکایت موضوع جدید نبوده و به دور هشتم مجلس شورای اسلامی بازمی‌گردد.

نماینده مردم بهار و کبودرآهنگ در مجلس شورای اسلامی، درباره انتشار خبر در برخی خبرگزاری ها مبنی بر شکایت دکتر لاریجانی از احمدی نژاد، ادامه داد: این موضوع شکایت شخصی دکتر لاریجانی نبوده است بلکه ایشان با توجه به اینکه در دور هشتم، ریاست مجلس شورای اسلامی را بر عهده داشتند طبیعتا به نمایندگی از مجلس این شکایت را به قوه قضاییه ارسال کرده‌اند.

رئیس کمیسیون اصل نودم مجلس شورای اسلامی گفت: این شکایت موضوع جدیدی نیست و ارتباطی نیز به کمییسیون اصل 90 مجلس ندارد چراکه این شکایت از سوی رئیس مجلس در سال 89- 90 به قوه قضاییه ارسال شده است.

ثبت نظرات
captcha
صفحه رسمی اینستاگرام دکتر لاریجانی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی خبرگزاری خانه ملت پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله سید علی خامنه ای کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی کانال رسمی تلگرامی دکتر لاریجانی