کد خبر : 1513
زمان انتشار :
telegram facebook twitter google+ cloob Yahoo print

دکتر لاریجانی در مراسم افطاری ایتام در نخستین شب از ماه مبارک رمضان:

ایتام در قلب ما هستند/ تشکر از خدمت رسانی کمیته امداد و سازمان بهزیستی

ایتام در قلب ما هستند/ تشکر از خدمت رسانی کمیته امداد و سازمان بهزیستی

رئیس مجلس شورای اسلامی با تشکر از سازمان بهزیستی و کمیته امداد امام (ره) در زمینه خدمت رسانی به ایتام گفت: شما ایتام در قلب ما هستید ما نگران شما هستیم تا شما در بهترین شرایط زندگی و تحصیل کنید.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، دکتر علی لاریجانی که امشب (28 خرداد ماه) در محل مجلس شورای اسلامی میزبان جمعی از ایتام تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) و سازمان بهزیستی کشور بود گفت: ابتدا به تمامی شما عزیزان سلام دارم و اینکه روز نخست ماه مبارک رمضان را به خانه ملت آمدید از شما تشکر می کنم، شما بر ما منت نهادید.

رئیس مجلس شورای اسلامی خطاب به جمعی از ایتام ادامه داد: شما یک خانواده محترم و صمیمی در کشور ما محسوب می شوید، خانه ملت خانه خودتان است.

دکتر لاریجانی افزود: انشاءالله ماه رمضان برای همه شما پربرکت باشد چرا که برخی از اولیاء دین گفته اند در این ماه انسان ها فرشته گون می شوند چرا که خواب انسان عبادت است ونفسش تسبیح است و این از ویژگی فرشتگان است که همه اعمال آنان تسبیح تلقی می شود.

رئیس نهاد قانونگذاری گفت: انسان های روزه دار در زمینه تکامل برای حرکت انسانی خود تلاش می کنند.

دکتر لاریجانی خطاب به میهمانان خود افزود: شما فرزندان خوب و عزیز ما باید بتوانید در این ماه مسیر فرشته گون شدن را طی کنید و انشاءالله خدا به شما کمک می کند.

دکتر لاریجانی با تشکر از سازمان بهزیستی و کمیته امداد امام خمینی(ره) افزود: شما عزیزان در قلب ما هستید و همه ما نگران شما هستیم تا شما در بهترین شرایط زندگی کنید تا بتوانید تحصیل خوب داشته باشید و انشاءالله آینده شما روشن باشد.

رئیس مجلس شورای اسلامی در پایان این مراسم یادآور شد: امیدوارم کمیته امداد و سازمان بهزیستی تمام تلاش خود را برای سعادت مندی شما فرزندان عزیز به کار گیرد و از خداوند یکتا عزت و سربلندی برای شما آرزو می کنم.

ثبت نظرات
captcha
در آیینه رسانه ها

  پیشنهاد تمدید سه ساله اجرای آزمایشی قانون مالیات بر ارزش افزوده/ دولت تعهدات خود را در مالیات بر ارزش افزوده به درستی انجام نمی دهد

  کمیته فنی بررسی طرح‌های آبی استان چهارمحال و بختیاری تشکیل شود/ استفاده از فاینانس برای اتصال استان به راه‌آهن

  ایران برای حل مناقشه قره باغ تمام تلاش خود را می‌کند/ ضرورت استفاده از ظرفیت منطقه تجاری ارمنستان پس از بازگشایی

  آمریکا بذل و بخشش کشورهای منطقه را با ذبح آرمان های عربی و اسلامی پاسخ داد

  انتقاد دکتر لاریجانی از عدم همکاری اقتصادی انگلیس پس از برجام/ راه حل مشکلات منطقه را سیاسی و از طریق مذاکره می دانیم

  روسیه فرصت سرمایه گذاری در پروژه دسترسی راه آهن به آب های آزاد را دارد

  تشکیل کارگروه مشترک با هدف توسعه روابط اقتصادی بین پارلمان ایران و روسیه/ تاکید بر مبارزه همه جانبه با قاچاق مواد مخدر

  مبادله افسران اطلاعاتی بین ایران و روسیه در زمینه مبارزه با مواد مخدر/ ناتو در افغانستان ناکارآمد عمل کرد

  ادعای رژیم صهیونیستی مبنی بر ضربه زدن به مواضع ایران در سوریه حرف گزافی است

  مبارزه با مواد مخدر در دنیا متوازن نیست / ناتو مراسم عروسی را در افغانستان بمباران می کند اما از لابراتوارهای تولید هروئین می گذرد

صفحه رسمی اینستاگرام دکتر لاریجانی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی خبرگزاری خانه ملت پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله سید علی خامنه ای کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی کانال رسمی تلگرامی دکتر لاریجانی