کد خبر : 1513
زمان انتشار :
telegram facebook twitter google+ cloob Yahoo print

دکتر لاریجانی در مراسم افطاری ایتام در نخستین شب از ماه مبارک رمضان:

ایتام در قلب ما هستند/ تشکر از خدمت رسانی کمیته امداد و سازمان بهزیستی

ایتام در قلب ما هستند/ تشکر از خدمت رسانی کمیته امداد و سازمان بهزیستی

رئیس مجلس شورای اسلامی با تشکر از سازمان بهزیستی و کمیته امداد امام (ره) در زمینه خدمت رسانی به ایتام گفت: شما ایتام در قلب ما هستید ما نگران شما هستیم تا شما در بهترین شرایط زندگی و تحصیل کنید.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، دکتر علی لاریجانی که امشب (28 خرداد ماه) در محل مجلس شورای اسلامی میزبان جمعی از ایتام تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) و سازمان بهزیستی کشور بود گفت: ابتدا به تمامی شما عزیزان سلام دارم و اینکه روز نخست ماه مبارک رمضان را به خانه ملت آمدید از شما تشکر می کنم، شما بر ما منت نهادید.

رئیس مجلس شورای اسلامی خطاب به جمعی از ایتام ادامه داد: شما یک خانواده محترم و صمیمی در کشور ما محسوب می شوید، خانه ملت خانه خودتان است.

دکتر لاریجانی افزود: انشاءالله ماه رمضان برای همه شما پربرکت باشد چرا که برخی از اولیاء دین گفته اند در این ماه انسان ها فرشته گون می شوند چرا که خواب انسان عبادت است ونفسش تسبیح است و این از ویژگی فرشتگان است که همه اعمال آنان تسبیح تلقی می شود.

رئیس نهاد قانونگذاری گفت: انسان های روزه دار در زمینه تکامل برای حرکت انسانی خود تلاش می کنند.

دکتر لاریجانی خطاب به میهمانان خود افزود: شما فرزندان خوب و عزیز ما باید بتوانید در این ماه مسیر فرشته گون شدن را طی کنید و انشاءالله خدا به شما کمک می کند.

دکتر لاریجانی با تشکر از سازمان بهزیستی و کمیته امداد امام خمینی(ره) افزود: شما عزیزان در قلب ما هستید و همه ما نگران شما هستیم تا شما در بهترین شرایط زندگی کنید تا بتوانید تحصیل خوب داشته باشید و انشاءالله آینده شما روشن باشد.

رئیس مجلس شورای اسلامی در پایان این مراسم یادآور شد: امیدوارم کمیته امداد و سازمان بهزیستی تمام تلاش خود را برای سعادت مندی شما فرزندان عزیز به کار گیرد و از خداوند یکتا عزت و سربلندی برای شما آرزو می کنم.

ثبت نظرات
captcha
صفحه رسمی اینستاگرام دکتر لاریجانی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی خبرگزاری خانه ملت پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله سید علی خامنه ای کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی کانال رسمی تلگرامی دکتر لاریجانی