کد خبر : 1512
زمان انتشار :
telegram facebook twitter google+ cloob Yahoo print

ایتام در قلب ما هستند/ تشکر از خدمات کمیته امداد و بهزیستی

ایتام در قلب ما هستند/ تشکر از خدمات کمیته امداد و بهزیستی

رئیس مجلس شورای اسلامی با تشکر از سازمان بهزیستی و کمیته امداد امام (ره) در زمینه خدمت رسانی به ایتام گفت: شما ایتام در قلب ما هستید؛ ما نگران شما هستیم تا در بهترین شرایط زندگی و تحصیل کنید.

به گزارش خبرگزاری مهر، علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی شب گذشته در محل مجلس شورای اسلامی میزبان جمعی از ایتام تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) و سازمان بهزیستی کشور بود.

در این مراسم، پیش از اذان گروه سرود «کانون جوانان پیرو ولایت» استان تهران به اجرای برنامه پرداختند و سپس، نماز جماعت اقامه شد.

سید پرویز فتاح رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) و انوشیروان محسنی بندپی رئیس سازمان بهزیستی نیز در این مراسم، حضور داشتند.

رئیس مجلس در این دیدار، با تشکر از حضور این میهمانان در مجلس اظهار داشت: شما یک خانواده محترم و صمیمی در کشور ما محسوب می‌شوید و خانه ملت، خانه خودتان است.

لاریجانی افزود: ان‌شاءالله ماه رمضان برای همه شما پربرکت باشد؛ چراکه برخی از اولیای دین گفته اند که در این ماه انسان ها فرشته‌گون می‌شوند، خواب انسان عبادت و نفسش تسبیح است و این از ویژگی فرشتگان است که همه اعمال آنان تسبیح تلقی می شود.

رئیس نهاد قانونگذاری گفت: انسان های روزه‌دار در زمینه تکامل برای حرکت انسانی خود تلاش می‌کنند.

وی خطاب به میهمانان افزود: شما فرزندان خوب و عزیز ما باید بتوانید در این ماه مسیر فرشته‌گون شدن را طی کنید و ان‌شاءالله خدا به شما کمک می کند.

لاریجانی همچنین با تشکر از سازمان بهزیستی و کمیته امداد امام خمینی (ره) اظهار داشت: شما عزیزان در قلب ما هستید و همه ما نگران شما هستیم تا شما در بهترین شرایط زندگی کنید تا بتوانید تحصیل خوب داشته باشید و آینده شما روشن باشد.

رئیس مجلس شورای اسلامی در پایان این مراسم تأکید کرد: امیدوارم کمیته امداد و سازمان بهزیستی تمام تلاش خود را برای سعادتمندی شما فرزندان عزیز به کار گیرند و از خداوند یکتا عزت و سربلندی برای شما آرزو می‌کنم.  

ثبت نظرات
captcha
در آیینه رسانه ها

  تبریک آغاز دهه فجر/ تسلیت درگذشت والده محمود بهمنى

  محبی نیا: لزوم جلوگیری از نفوذ نگاه ارباب رعیتی به داخل مجلس/ دکتر لاریجانی: روند رسیدگی به لایحه بودجه بدون ایراد قانونی است

  توضیحات دکتر لاریجانی درباره نحوه رسیدگی به لایحه بودجه 97

  اشکال آیین‌نامه‌ای به روند بررسی کلیات لایحه بودجه 97 وجود ندارد

  ایران به کشوری مستقل، آزاد و تاثیرگذار تبدیل شده است/دشمنان غرش می کنند اما جرأت تعدی ندارند/فساد موجود سیستماتیک نیست 

  سفر رئیس مجلس به اسلام‌آباد؛ از واکاوی مبارزه با تروریسم تا اعلام آمادگی تهران برای برگزاری دومین نشست

  تشریح دو مدل مبارزه با تروریسم در منطقه/ از تجربه مثلث ایران و ترکیه و روسیه در سوریه تا خروجی برنامه ناتو در افغانستان

  کشورهای منطقه به دنبال روش های نوین برای مبارزه با تروریسم هستند

  امکان برداشت دو میلیارد دلار از صندوق توسعه ملی برای مدیریت پسماند وجود ندارد

  افزایش ۷۰ درصدی حقوق نمایندگان مجلس صددرصد کذب است/نمایندگان اجازه تعدی به حقوق مردم را نمی دهند

صفحه رسمی اینستاگرام دکتر لاریجانی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی خبرگزاری خانه ملت پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله سید علی خامنه ای کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی کانال رسمی تلگرامی دکتر لاریجانی