کد خبر : 1512
زمان انتشار :
telegram facebook twitter google+ cloob Yahoo print

ایتام در قلب ما هستند/ تشکر از خدمات کمیته امداد و بهزیستی

ایتام در قلب ما هستند/ تشکر از خدمات کمیته امداد و بهزیستی

رئیس مجلس شورای اسلامی با تشکر از سازمان بهزیستی و کمیته امداد امام (ره) در زمینه خدمت رسانی به ایتام گفت: شما ایتام در قلب ما هستید؛ ما نگران شما هستیم تا در بهترین شرایط زندگی و تحصیل کنید.

به گزارش خبرگزاری مهر، علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی شب گذشته در محل مجلس شورای اسلامی میزبان جمعی از ایتام تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) و سازمان بهزیستی کشور بود.

در این مراسم، پیش از اذان گروه سرود «کانون جوانان پیرو ولایت» استان تهران به اجرای برنامه پرداختند و سپس، نماز جماعت اقامه شد.

سید پرویز فتاح رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) و انوشیروان محسنی بندپی رئیس سازمان بهزیستی نیز در این مراسم، حضور داشتند.

رئیس مجلس در این دیدار، با تشکر از حضور این میهمانان در مجلس اظهار داشت: شما یک خانواده محترم و صمیمی در کشور ما محسوب می‌شوید و خانه ملت، خانه خودتان است.

لاریجانی افزود: ان‌شاءالله ماه رمضان برای همه شما پربرکت باشد؛ چراکه برخی از اولیای دین گفته اند که در این ماه انسان ها فرشته‌گون می‌شوند، خواب انسان عبادت و نفسش تسبیح است و این از ویژگی فرشتگان است که همه اعمال آنان تسبیح تلقی می شود.

رئیس نهاد قانونگذاری گفت: انسان های روزه‌دار در زمینه تکامل برای حرکت انسانی خود تلاش می‌کنند.

وی خطاب به میهمانان افزود: شما فرزندان خوب و عزیز ما باید بتوانید در این ماه مسیر فرشته‌گون شدن را طی کنید و ان‌شاءالله خدا به شما کمک می کند.

لاریجانی همچنین با تشکر از سازمان بهزیستی و کمیته امداد امام خمینی (ره) اظهار داشت: شما عزیزان در قلب ما هستید و همه ما نگران شما هستیم تا شما در بهترین شرایط زندگی کنید تا بتوانید تحصیل خوب داشته باشید و آینده شما روشن باشد.

رئیس مجلس شورای اسلامی در پایان این مراسم تأکید کرد: امیدوارم کمیته امداد و سازمان بهزیستی تمام تلاش خود را برای سعادتمندی شما فرزندان عزیز به کار گیرند و از خداوند یکتا عزت و سربلندی برای شما آرزو می‌کنم.  

ثبت نظرات
captcha
در آیینه رسانه ها

  بخش خصوصی ناجی دولت حجیم شود/ تشریح راهکارهای توسعه اقتصادی روستا در گیلان

  استان گیلان به سمت صنعتی شدن حرکت کند/ توجه ویژه مجلس به پروژه احداث راه آهن و اصلاح وضعیت تالاب‌های گیلان

  طرح‌های عمرانی نیمه‌تمام به ارزش ۵۰۰هزارمیلیاردتومان نیاز به ورود بخش خصوصی دارد

  ریشه تروریسم در منطقه به خاطر وجود روحیه اشغال است/ میرزا کوچک خان مانع دخالت خارجی شد

  پرده دری برخی کشورهای منطقه در همکاری با رژیم صهیونیستی به جهان اسلام خسارت زد/ مشوق های پایدار برای صادرات در جریان بررسی بودجه تعیین می کنیم

  پایبندی طرفین برجام برای آینده امنیت جهانی و منطقه مفید است

  رئیس مجلس به رشت سفر می کند

  درخواست تشکیل شورایاری‌ها در قالب ماده الحاقی به قانون شوراها مغایر قانون اساسی است

  پیشنهاد تمدید سه ساله اجرای آزمایشی قانون مالیات بر ارزش افزوده/ دولت تعهدات خود را در مالیات بر ارزش افزوده به درستی انجام نمی دهد

  کمیته فنی بررسی طرح‌های آبی استان چهارمحال و بختیاری تشکیل شود/ استفاده از فاینانس برای اتصال استان به راه‌آهن

صفحه رسمی اینستاگرام دکتر لاریجانی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی خبرگزاری خانه ملت پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله سید علی خامنه ای کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی کانال رسمی تلگرامی دکتر لاریجانی