کد خبر : 1485
زمان انتشار :
facebook twitter google+ cloob Yahoo print

غرب خیال نکند پایان وقت، فرصت مناسبی برای ورود آراء جدید به صحنه است

غرب خیال نکند پایان وقت، فرصت مناسبی برای ورود آراء جدید به صحنه است

رییس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مذاکرات می‌تواند در شرایط فعلی به نتیجه برسد، تصریح کرد: در جریان برخی از چالش‌ها هستم اما در کل فکر می‌کنم که حرکت مذاکرات رو به جلو بوده است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، دکتر علی لاریجانی ظهر امروز یکشنبه (21 تیرماه) در جریان بازدید از نمایشگاه "قاب سرخ" و در جمع خبرنگاران از مسئولین سازمان بنیاد شهید بابت به نمایش گذاشتن عکس‌های پر معنا و الهام بخش از شهدا قدردانی کرد و گفت: ارتباط شهدا با زندگی عادی مردم و نیز نقش خانواده شهدا در حفظ این سنت فکری، حائز اهمیت بوده و برگزاری چنین نمایشگاه‌هایی نیز در این زمینه اثرگذار است.

رئیس مجلس شورای اسلامی افزود: توصیه می‌کنم که چنین نمایشگا‌ه‌های پربرکتی در شهرهای مختلف برگزار شود و مردم نیز از آن استفاده کنند؛ به خصوص در ایامی مانند ماه رمضان و شب‌های قدر که خانواده‌ها می‌توانند از این زمینه‌های معنوی بهره‌مند شوند.

وی ادامه داد: یکی از ویژگی‌های برگزاری این نمایشگاه، بیداری حس غیرت دینی در افراد و تقویت روحیه مجاهدت در افراد است که برای کشور مهم ارزیابی می شود.

نماینده مردم قم در مجلس تصریح کرد: این نمایشگاه تنها یک حرکت فرهنگی نیست بلکه القاء کننده انرژی به جامعه در ابعاد مختلف به جامعه است و وظیفه خود می‌دانم که بابت برگزاری نمایشگاه "قاب سرخ" به منظور برگزاری این نمایشگاه در مجلس شورای اسلامی از مسئولین سازمان بنیاد شهید قدردانی کنم.

دکتر لاریجانی همچنین در خصوص وضعیت مذاکرات نیز گفت: نگاه بنده به مذاکرات مثبت است و فکر می‌کنم تلاشی که از سوی تیم مذاکره صورت می‌گیرد در یک مسیر روشن، تعریف شده، در چارچوب و کاملا فکرشده است و امیدوارم که این عقلانیت در طرف مقابل نیز وجود داشته باشد و از زمان درست استفاده کنند.

وی ادامه داد: طرف مقابل تصور نکند که پایان وقت، فرصت مناسبی برای ورود آراء جدید به صحنه است.

دکتر لاریجانی به گروه 1+5 همچنین توصیه کرد: گاهی فشار زیاد ممکن است مشکلاتی را ایجاد کند؛ البته این تاکتیک‌ها برای مذاکرات سهل و آسان است و چنین مذاکرات پیچیده‌ای نیازمند تفکر بیشتر است.

رییس مجلس شورای اسلامی ادامه داد: بنده در جریان برخی از چالش‌ها هستم اما در کل فکر می‌کنم که حرکت رو به جلو بوده و می‌تواند در شرایط فعلی به نتیجه برسد./

پایان پیام    

ثبت نظرات
captcha
در آیینه رسانه ها

  ایران همیشه پشتیبان فلسطین بوده است/ دشمنان تلاش دارند حماس را گروهی بی‌تأثیر جلوه دهند

  سالانه حداکثر ۲۰ هزار نفر از معافیت های مرتبط با ایثارگران بهره مند می شوند/ تشریح شرایط معافیت

  اظهارات اخیر آمریکایی‌ها برای مشروعیت سازمان ملل نگران‌کننده است/عدم پایبندی آمریکا به توافق‌های بین‌اللملی در شورای امنیت بررسی شود

  راهبرد آمریکا بازی با تروریسم است و نه مبارزه با آن/باید نسبت به حضور آمریکا و ناتو در منطقه خود حساس باشیم

  دکتر لاریجانی:تحریم آمریکا علیه روسیه و ایران خلاف قواعد بین‌المللی است/ماتونیکو:در پایبندی ایران به برجام نباید هیچ شبهه‌ای داشته باشیم

  تاکید بر نتایج مثبت همکاری ایران و روسیه در مبارزه با تروریسم/ نقض مکرر توافق هسته ای از سوی آمریکا

  اظهارات ترامپ به اعتبار آمریکایی ها لطمه می زند/موضوعات را با دقت رصد و مطابق منافع ملت تصمیم می گیریم

  تک روی آمریکا در برجام به ضررشان تمام می شود/ مواضع آمریکا در صحنه بین‌الملل جدی گرفته نمی‌شود

  تشریح دلایل سفر به روسیه/برنامه ریزی برای حضور دردو کنفرانس مسائل امنیتی و بین‌المجالس جهانی

  بازارچه‌های مرزی برای تبادلات تجاری و اقتصادی ایجاد شود

صفحه رسمی اینستاگرام دکتر لاریجانی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی خبرگزاری خانه ملت پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله سید علی خامنه ای کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی کانال رسمی تلگرامی دکتر لاریجانی