کد خبر : 148
زمان انتشار :
telegram facebook twitter google+ cloob Yahoo print

دکتر لاریجانی در آئین کلنگ زنی پروژه پالایشگاه پلاسمای انسانی کشور؛

لزوم حمایت از طرح های کارآفرینی در کشور برای تحقق اقتصاد مقاومتی/ تصویب قوانین در مجلس برای رفع موانع تولید

لزوم حمایت از طرح های کارآفرینی در کشور برای تحقق اقتصاد مقاومتی/ تصویب قوانین در مجلس برای رفع موانع تولید

رئیس مجلس شورای اسلامی حمایت از طرح های کارآفرینی در کشور برای تحقق اقتصاد مقاومتی را ضروری خواند.

دکتر علی لاریجانی، رئیس مجلس شورای اسلامی در سفر دو روزه به استان کرمان، صبح امروز (جمعه، 22 بهمن ماه) در مراسم کلنگ زنی پروژه پالایشگاه پلاسمای انسانی کشور گفت: قطعا این پروژه دارای اهمیت استراتژیک و راهبردی برای کشور است البته در سال های گذشته برخی بی تدبیری ها موجب شد که کشور از یک دستاورد تکنولوژیک در این عرصه محروم شود.

رئیس مجلس شورای اسلامی ادامه داد: خوشبختانه مسئولان استان کرمان دارای روحیه ابتکاری بوده و نمایندگان این استان نیز در مجلس پرتلاش و موثر هستند و این موضوع زمینه را برای سرمایه گذاری و توسعه فراهم می کند.

دکتر لاریجانی افزود: قطعا ما از اقدامات و طرح های کارآفرینی در کشور حمایت می کنیم و افرادی که برای آینده ایران تلاش می کنند مورد پشتیبانی و حمایت قرار خواهند گرفت از این رو در این عرصه باید زمینه رشد بخش های مختلف را فراهم کرده و موانع را برداریم البته چند قانون برای رفع موانع تولید در مجلس به تصویب رسید و امروز راه ها در حال باز شدن است.

وی ادامه داد: فارغ التحصیلان و دانش آموختگان باید رویکرد خود را برای توسعه کارهای ابتکاری و نو قرار دهند و با این امید، فعالیت های خود را برنامه ریزی کنند از این رو خوشبختانه در شرایط کنونی زیرساخت های خوبی در کشور فراهم شده و الان زمان جهش اقتصادی است.

رئیس مجلس شورای اسلامی افزود: امروز شرایط ایران در منطقه و مختصات بین المللی تغییر کرده و مهم این است تا در این عرصه حرکت های سامان یافته صورت گیرد.

دکتر لاریجانی با بیان اینکه اولویت اصلی کشور در شرایط کنونی اقتصاد پویا و قوی است، تصریح کرد: توجه به این مسئله جایگاه ایران را در منطقه عوض می کند و به طور حتم اقتصاد ضعیف، پیام رسانی مناسبی برای یک ملت نمی تواند داشته باشد.

رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به اهمیت ساخت پالایشگاه پلاسمای انسانی گفت: من عادت به کلنگ زنی پروژه ها ندارم اما به دلیل اهمیت این پروژه به این مراسم آمده ام حال این پروژه به شرط آنکه طبق گفته مسئولان طی 2 سال عملیاتی و محقق شود ما از هرگونه حمایت و کمکی دریغ نمی کنیم./

پایان پیام

کلید واژه :

دکتر علی لاریجانی

،

اقتصاد مقاومتی

،

پالایشگاه پلاسمای انسانی

ثبت نظرات
captcha
صفحه رسمی اینستاگرام دکتر لاریجانی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی خبرگزاری خانه ملت پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله سید علی خامنه ای کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی کانال رسمی تلگرامی دکتر لاریجانی