کد خبر : 146
زمان انتشار :
telegram facebook twitter google+ cloob Yahoo print

پیگیری رئیس مجلس در مورد حادثه ریزش تونل مترو در قم

پیگیری رئیس مجلس در مورد حادثه ریزش تونل مترو در قم

دکتر علی لاریجانی نماینده مردم قم و رئیس مجلس شورای اسلامی که در سفری دو روزه در کرمان به سر می برد طی تماس تلفنی با شهردار قم موضوع حادثه را پیگیری کرده و از آخرین وضعیت مصدومین اطلاع پیدا کردند.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، در پی حادثه ریزش تونل مترو در قم که منجر به جان باختن و مصدومیت تعدادی از کارگران و عوامل فنی احداث مترو قم گردید، دکتر علی لاریجانی نماینده مردم قم و رئیس مجلس شورای اسلامی که در سفری دو روزه در کرمان به سر می برد طی تماس تلفنی با شهردار قم موضوع حادثه را پیگیری کرده و از آخرین وضعیت مصدومین اطلاع پیدا کردند.

در این گفت وگو آقای سقائیان نژاد شهردار قم ضمن بیان گزارشی از این حادثه، آخرین اقدامات انجام گرفته برای رفع این مشکل و نجات کارگران و عوامل فنی حادثه را بیان کردند.

همچنین رئیس دفتر رئیس مجلس در قم از زمان وقوع حادثه به همراه مسئولین اجرایی در محل حضور داشته و موضوع را پیگیری کرده اند.

گفتنی است رئیس مجلس شورای اسلامی به منظور حضور در مراسم راهپیمایی گرامیداشت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و پیگیری چند پروژه عمرانی و صنعتی به استان کرمان سفر کرده اند./

پایان پیام

کلید واژه :

دکتر علی لاریجانی

،

حادثه مترو قم

ثبت نظرات
captcha
صفحه رسمی اینستاگرام دکتر لاریجانی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی خبرگزاری خانه ملت پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله سید علی خامنه ای کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی کانال رسمی تلگرامی دکتر لاریجانی