کد خبر : 1458
زمان انتشار :
telegram facebook twitter google+ cloob Yahoo print

دکتر لاریجانی در نشست صمیمانه با مددجویان و پرسنل بهزیستی شهر قم؛

خانه‌ملت/ اراده پرسنل بهزیستی همواره معطوف به خدمت بیشتر است/ حمایت از سازمان بهزیستی در برنامه ششم توسعه

خانه‌ملت/ اراده پرسنل بهزیستی همواره معطوف به خدمت بیشتر است/ حمایت از سازمان بهزیستی در برنامه ششم توسعه

رئیس مجلس با بیان اینکه مجلس شورای اسلامی در برنامه‌ ششم توسعه به دنبال حمایت بیشتر از سازمان بهزیستی است، گفت: قطعا اراده پرسنل این سازمان همواره معطوف به خدمت و تلاش بیشتر بوده و این موضوع بدون از خودگذشتگی میسر نیست.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، دکتر علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی پیش از ظهر امروز پنجشنبه (یکم مردادماه) در نشستی صمیمانه با مددجویان بهزیستی شهر قم که با حضور مسئولان کشوری و استانی این سازمان برگزار شد، گفت: پرسنل سازمان بهزیستی دارای روحیه فداکاری ویژه‌ای هستند و یکی از مواردی که من همواره به آن توجه کرده و در آنجا حضور پیدا می‌کنم مراکز بهزیستی در تهران و شهرستان‌ها است.
 
نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه یکی از وظایفی که اراده انسان را معطوف به خدمت بیشتر می‌کند، کار بهزیستی است افزود: این وظایف و کارها و خدمت به معلولان، افراد بی‌سرپرست و سالخورده از مصادیق اموری است که در پیشگاه الهی مورد قبول خداوند قرار می‌گیرد و این وظایف و تلاش ها هر لحظه عبادت است و قطعا تا اشتیاق و علاقه‌ای در میان پرسنل بهزیستی نباشد نمی توان کار کرد.
 
دکتر لاریجانی بر لزوم حمایت از پرسنل بهزیستی تاکید کرد و گفت: در سطح کلان باید حمایت‌ها از جمله ارائه سختی کار به پرسنل صورت گیرد و قطعا مجلس شورای اسلامی برای حمایت از این حوزه در برنامه ششم و بودجه سالیانه برنامه‌ریزی می‌کند.
 
وی با اشاره به اهمیت استفاده از ظرفیت خیرین در سازمان بهزیستی گفت: در شرایط کنونی زمینه حمایت و کمک‌های مردمی به این سازمان فراهم است از اینرو قطعا اگر مردم مشاهده کنند که کمک‌هایشان نتیجه داشته و به نیازمندان می‌رسد این حمایت‌ها رونق می‌گیرد البته کمک‌های مردمی به غیر از حمایت‌های خیرین نتایج و دستاورهایی به جز مسائل مالی دارد زیرا با این اقدامات مردم احساس می‌کنند که در نگرانی و مشکلات همدیگر شریک بوده و یک  درهم تنیدگی روحی ایجاد می‌شود.
 
رئیس قوه مقننه بر لزوم رفع مشکلات سازمان بهزیستی استان قم تاکید کرد و گفت: استانداری باید در جهت حل مشکلات این سازمان برنامه‌ریزی و مطالعاتی را انجام دهد به ویژه در بحث تاسیس ساختمان جدید این سازمان در شهر قم باید تمام پیشنهادات و جوانب مورد بررسی قرار گیرد.
 
همچنین رئیس مجلس در پایان این نشست از تعدادی از مددجویان موفق در عرصه‌های علمی، ورزشی و فرهنگی با اهداء لوحی تقدیر و تشکر کرد.
 
پیش از آغاز این نشست رئیس مجلس از بخش‌های مختلف شیرخوارگاه صدف بازدید کرد./
 
پایان پیام
 
 
کلید واژه :

دکتر لاریجانی ,بهزیستی ,

ثبت نظرات
captcha
صفحه رسمی اینستاگرام دکتر لاریجانی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی خبرگزاری خانه ملت پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله سید علی خامنه ای کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی کانال رسمی تلگرامی دکتر لاریجانی