کد خبر : 1455
زمان انتشار :
telegram facebook twitter google+ cloob Yahoo print

دکتر لاریجانی در بازدید از شیرخوارگاه صدف:

مهر/ سختی کار بهزیستی در بودجه سالیانه لحاظ شود

مهر/ سختی کار بهزیستی در بودجه سالیانه لحاظ شود

قم - رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: وظیفه حکومت است که در برنامه ششم توسعه و یا بودجه سالیانه با حساسیت‏، سختی کار پرسنل سازمان بهزیستی را لحاظ کند.

 به گزارش خبرنگار مهر، دکتر علی لاریجانی قبل از ظهر پنج شنبه در بازدید از شیرخوارگاه صدف در قم که با حضور قائم مقام سازمان بهزیستی کشور، استاندار جدید قم و جمعی از مسئولان بهزیستی برگزار شد، در نشست صمیمی با کودکان تحت پوشش بهزیستی در این مرکز ضمن تبریک هفته بهزیستی اظهار داشت: من یکی از مواردی که توفیق دارم بازدید از مراکز بهزیستی و فرزندان آن است و انصافا یکی از دلایلی که ما به خدمت بیشتر تشویق می‌شویم خدماتی است که دلسوزانه پرسنل بهزیستی ارائه می‌دهند.

 
وی ادامه داد: کارهای شما از مصادیق خدمتی است که هر لحظه آن عبادت است و در پیشگاه خداوند دارای اجر زیادی است.
 
نماینده مردم قم در مجلس شرای اسلامی بیان داشت: درست است که پرسنل بهزیستی برای خدمات دهی به نیازمندان سختی و مشقت زیادی را متحمل هستند ولی وظیفه حکومت است که در برنامه ششم توسعه و یا بودجه سالیانه با حساسیت، سختی کار پرسنل سازمان بهزیستی را لحاظ کند.
 
دکتر لاریجانی تصریح کرد: بهره‌گیری از خیران در بهزیستی کار عاقلانه‌ای است و اگر مردم واقعا بدانند کمک‌های آنان به نیازمندان می‌رسد با اراده‌های توانمند در این جهت گام برمی‌دارند.
 
وی عنوان کرد: زمانی که مردم برای کمک به نیازمندان مشارکت دارند در کشور همبستگی و پایداری ایجاد می‌شود و مردم در نگرانی‌ها و مشکلات دیگران احساس شراکت می‌کنند و ارزش این کار از کمک‌های مالی کمتر نیست.
 
در این مراسم از تمامی کودکان تحت پوشش این مرکز شبانه روزی با اعطای هدایایی تجلیل شد.
 
گفتنی است در شیرخوارگاه صدف قم ۱۸ کودک زیر سه سال نگهداری می‌شود.
 
کلید واژه :

دکتر لاریجانی ,بهزیستی ,شیرخوارگاه صدف

ثبت نظرات
captcha
صفحه رسمی اینستاگرام دکتر لاریجانی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی خبرگزاری خانه ملت پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله سید علی خامنه ای کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی کانال رسمی تلگرامی دکتر لاریجانی