کد خبر : 1388
زمان انتشار :
telegram facebook twitter google+ cloob Yahoo print

رییس مجلس شورای اسلامی در دیدار با وزیر امور خارجه سوریه:

سوریه در صف مقدم جبهه مقاومت علیه سیاست های صهیونیستی قرار دارد

سوریه در صف مقدم جبهه مقاومت علیه سیاست های صهیونیستی قرار دارد

 ولید معلم وزیر خارجه سوریه و هیات همراه عصر امروز چهارشنبه با دکتر علی لاریجانی، رییس مجلس شورای اسلامی دیدار و گفتگو کرد.

 
دکتر لاریجانی در ابتدای این دیدار با اشاره به پیشینه خوب مناسبات دو کشور، گفت: ایران و سوریه  بعنوان  دو کشور دوست و برادر روابط پایدار و با ثباتی را طی سالهای گذشته تجربه کرده اند که ریشه در اشتراکات متعدد داشته است.
 
 لاریجانی، تصریح کرد:  جمهوری اسلامی ایران بر اساس  وظایف دینی، انسانی و اخلاقی خود همواره از مردم سوریه در قبال جنایت‌های  گروه‌های  تروریستی  تکفیری حمایت نموده است.
 
رییس مجلس شورای  اسلامی در ادامه ابراز امیدواری  کرد با استمرار مقاومت و ایستادگی مردم سوریه در مقابل گروه‌های تروریستی در این کشور، مناطق بیشتری از خاک سوریه  از لوث آنها پاک شود.
 
ولید معلم، وزیر خارجه سوریه نیز در همین دیدار ضمن ارائه  گزارشی از آخرین تحولات در مقابله با تروریست های تکفیری در خاک کشورش، گفت:  در یک سوی مبارزه مردم سوریه  با گروه های مسلح تروریست، از سوی دیگر کشوری همچون ایران که در کنار مردم سوریه  ایستاده است و از مقاومت آنها حمایت می کند و در سوی دیگر برخی کشورهای منطقه که به انواع دسیسه‌ها برای ساقط کردن نظام سوریه متوسل شده‌اند و هدفشان تجزیه این کشور با استفاده از انواع گروه‌های تروریستی است.
کلید واژه :

دکتر لاریجانی ,سوریه ,ولید معلم

ثبت نظرات
captcha
صفحه رسمی اینستاگرام دکتر لاریجانی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی خبرگزاری خانه ملت پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله سید علی خامنه ای کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی کانال رسمی تلگرامی دکتر لاریجانی