کد خبر : 1345
زمان انتشار :
telegram facebook twitter google+ cloob Yahoo print

رئیس مجلس در نطق پیش از دستور مطرح کرد:

ضرورت توجه بیشتر به حقوق آزادگان/کمررژیم صهیونیستی در جنگ 33 روزه شکسته شد

ضرورت توجه بیشتر به حقوق آزادگان/کمررژیم صهیونیستی در جنگ 33 روزه شکسته شد

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، دکتر علی لاریجانی در نشست علنی امروز (یکشنبه 25 مرداد) مجلس شورای اسلامی در نطق پیش از دستور گفت: امروز روز آغاز ماه ذی القعده است که امیدواریم خداوند برکاتش را در این ماه به همه مومنین نازل بفرماید.
 
وی افزود: امروز سالروز ولادت حضرت معصومه(س) است که از امام جواد(ع) در خصوص ایشان نقل شده که هر شخصی عمه ام (فاطمه معصومه س) را زیارت کند پاداش آن بهشت خواهد بود.
 
دکتر لاریجانی این روز را به ملت عزیز ایران، مراجع عظام تقلید، حوزه علمیه قم و مردم شریف قم تبریک و تهنیت گفت.
 
 
 
ضرورت توجه بیشتر به حقوق آزادگان/ آزادگان نماد واقعی حق گرایی و استقامت
 
رئیس مجلس شورای اسلامی ادامه داد: همچنین در آغاز دهه کرامت هستیم این دهه را به ملت عزیز تبریک عرض می کنیم، ضمناً امروز سالروز ورود آزادگان عزیز به میهن اسلامی است که مراسم مختلفی در سراسر کشور به این مناسبت دایر شده است اما اعتقاد داریم در حق آنها باید بیش از اینها توجه شود.
 
وی تأکید کرد: آزادگان نماد واقعی حق گرایی و استقامت در راه هستند و بودند و این نماد پرارزش و سرمایه ملی برای کشور است بنابراین امیدواریم خداوند توفیقاتش را بر همه آزادگان عزیز نازل کند.
 
دکتر لاریجانی ادامه داد: یاد می کنیم از مرحوم ابوترابی که دوران اسارت را با استقامت در راه و راهنمایی آزادگان به نحو دقیق طی کردند ایشان نقش بسزایی  در ساماندهی آزادگان داشتند امیدواریم خداوند ایشان را قرین رحمت کند.
 
وی به سالروز پیروزی جنگ 33 روزه در لبنان اشاره کرد و گفت: همچنین سالروز فتح الفتوح در جنگ 33 روزه در چنین روزی رخ داد و کمر رژیم صهیونیستی شکسته شد این روز را به همه دلیرمردان مقاومت در لبنان و مخصوصا حزب الله لبنان و رهبری آن آقای سیدحسن نصرالله تبریک عرض می کنیم.
 
رئیس مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: امیدواریم همیشه دلیرمردان لبنان پایدار، مستقیم و در راه خودشان با توفیق حرکت کنند.
کلید واژه :

دکتر لاریجانی ,آزادگان ,حضرت معصومه ,

ثبت نظرات
captcha
صفحه رسمی اینستاگرام دکتر لاریجانی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی خبرگزاری خانه ملت پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله سید علی خامنه ای کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی کانال رسمی تلگرامی دکتر لاریجانی