کد خبر : 1327
زمان انتشار :
telegram facebook twitter google+ cloob Yahoo print

"وزیر اقتصاد جزو زحمتکشان کابینه دولت است"

تسنیم/ دکتر لاریجانی: احیای بافت فرسوده کلانشهرها در دستور کار قرار دارد

تسنیم/ دکتر لاریجانی: احیای بافت فرسوده کلانشهرها در دستور کار قرار دارد

رئیس مجلس شورای اسلامی در بدو ورود به مشهد گفت: در برنامه ۵ ساله به این توجه کرده‌ایم که بافت قدیمی را مورد نظر داشته باشیم و برای مشهد و شیراز و قم هم بودجه خاصی در نظر داریم.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از مشهد مقدس، علی لاریجانی امشب با هدف شرکت در اجلاس بسیج اساتید وارد مشهد مقدس شد.
 
رئیس مجلس شورای اسلامی در بدو ورود به فرودگاه مشهد در جمع خبرنگاران در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه «امروز بافت فرسوده مشهد تبدیل به معضلی ملی شده و برای رفع آن چه تمهیداتی را در دستور کار قرار دارید؟» اظهار داشت: بافت فرسوده در اکثر شهرهای مهم ما وجود دارد و متاسفانه توسعه شهرها نیز به این مسئله دامن زده است.
 
وی گفت: در برنامه 5 ساله به این توجه کرده‌ایم که بافت قدیمی را مورد نظر داشته باشیم و برای مشهد و شیراز و قم هم بودجه خاصی در نظر داریم.
 
لاریجانی با اشاره به هدف خود از سفر به مشهد اظهار داشت: سعادتی شد به مشهد مشرف شده و زیارتی داشته باشیم و درباره وضعیت استان با مدیران اجرایی استان جلساتی داریم، جلساتی نیز درباره وضعیت ایران در آینده داریم و در کنفرانسی در این زمینه شرکت می‌کنم و پروژه‌هایی را شهردار و شورای شهر مشهد در نظر گرفته‌اند که باید در این سفر افتتاح شود و قرار است از برخی پروژه‌های شهری نیز بازدید به عمل آید.
 
در کل وضعیت پروژه‌های عمرانی مناسب نیست و نفس مناسبی ندارند اما در این زمینه در حال تلاش هستیم.
 
لاریجانی با اشاره به شایعه کنار کشیدن روسیه از حمایت از سوریه و موضع این کشور گفت: من بعید می‌دانم این اخبار دقیق باشد، مقداری حدس و گمان و مقداری آرزوهای کشورهایی است که این گونه حرف می‌زنند، در اینکه بحث‌هایی درباره شرایط منطقه وجود دارد این را رد نمی‌کنم، این اختلاف نظر درباره سوریه از گذشته هم بود و برخی کشورها از چهار سال قبل دنبال همین اهداف بودند.
 
وی با اشاره به مسئله احتمال استیضاح وزیر اقتصاد و دارایی نیز بیان کرد: این جزو حقوق مجلس است که از وزرا سوال و یا استیضاح کند اما من قبول دارم آقای طیب نیا از وزرای زحمتکش در کابینه است و قرار است با دوستان صحبت شود تا در این موضوع همکاری بیشتری شود.
 
انتهای پیام/
 

 

 
ثبت نظرات
captcha
در آیینه رسانه ها

  دیدار رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قم با دکتر لاریجانی

  نشست بررسی پروژه های مهم در دستورکار استان قم با حضور دکتر لاریجانی برگزار شد

  تضعیف ریشه‌های انقلاب خیانت است

  تبریک آغاز دهه فجر/ تسلیت درگذشت والده محمود بهمنى

  محبی نیا: لزوم جلوگیری از نفوذ نگاه ارباب رعیتی به داخل مجلس/ دکتر لاریجانی: روند رسیدگی به لایحه بودجه بدون ایراد قانونی است

  توضیحات دکتر لاریجانی درباره نحوه رسیدگی به لایحه بودجه 97

  اشکال آیین‌نامه‌ای به روند بررسی کلیات لایحه بودجه 97 وجود ندارد

  ایران به کشوری مستقل، آزاد و تاثیرگذار تبدیل شده است/دشمنان غرش می کنند اما جرأت تعدی ندارند/فساد موجود سیستماتیک نیست 

  سفر رئیس مجلس به اسلام‌آباد؛ از واکاوی مبارزه با تروریسم تا اعلام آمادگی تهران برای برگزاری دومین نشست

  تشریح دو مدل مبارزه با تروریسم در منطقه/ از تجربه مثلث ایران و ترکیه و روسیه در سوریه تا خروجی برنامه ناتو در افغانستان

صفحه رسمی اینستاگرام دکتر لاریجانی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی خبرگزاری خانه ملت پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله سید علی خامنه ای کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی کانال رسمی تلگرامی دکتر لاریجانی