کد خبر : 1310
زمان انتشار :
telegram facebook twitter google+ cloob Yahoo print

صداوسیما: با حضور رئيس مجلس، بهره برداري از يک طرح شهري در مشهد

صداوسیما: با حضور رئيس مجلس، بهره برداري از يک طرح شهري در مشهد

با حضور رئیس مجلس شورای اسلامی، طرح جداسازی شبکه آبیاری فضای سبز از آب آشامیدنی کلانشهر مشهد عصر امروز به بهره برداری رسید.

 به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، علی لاریجانی از طریق ویدئو کنفرانس دستور بهره برداری از این طرح را صادر کرد.

لاریجانی در این مراسم گفت: طرح جداسازی آب آشامیدنی و فضای سبز کار متناسب و سنجیده ای است زیرا در کل کشور کمبود آب داریم.

رئیس مجلس با اشاره به بازدید خود از طرحهای شهری مشهد افزود: پایتخت معنوی ایران به عنوان شهری که آمال همه مومنین در ایران و زائران بی شمار خارجی است جایگاه فرهنگی خاصی دارد و موجب شده است توجه خاصی به آن شود.

این طرح که دارای 30 کیلومتر خط انتقال اصلی از شمال شرق تا شمال غرب مشهد و 5 مخزن هزار و دو هزار لیتری ذخیره آب است با هزینه 200 میلیارد ریال اجرا شده است.

با اجرای این طرح سالیانه 43 میلیارد ریال در هزینه‌ های مالی شهرداری مشهد صرفه جویی می شود و محیط زیست شهری مشهد نیز به شکل بهتری حفظ می‌ شود.

رئیس مجلس با هدف حضور در شانزدهمین اجلاس بسیج اساتید و همچنین افتتاح پانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی خودرو ایران به مشهد سفر کرده است.

لاریجانی عصر امروز هم از بافت فرسوده اطراف حرم مطهر رضوی و ایستگاه‌های قطار شهری مشهد بازدید کرد.


منبع: خبرگزاری صداوسیما
ثبت نظرات
captcha
صفحه رسمی اینستاگرام دکتر لاریجانی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی خبرگزاری خانه ملت پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله سید علی خامنه ای کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی کانال رسمی تلگرامی دکتر لاریجانی