کد خبر : 1287
زمان انتشار :
telegram facebook twitter google+ cloob Yahoo print

ایران: پیشنهاد محوریت لاریجانی در وحدت اصولگرایان

ایران: پیشنهاد محوریت لاریجانی در وحدت اصولگرایان

 عضو شورای مرکزی فراکسیون رهروان ولایت معتقد است: رئیس مجلس با مشی اعتدالی خود می تواند بهترین گزینه برای محوریت وحدت اصولگرایان معتدل در انتخابات مجلس دهم باشد.

بهروز نعمتی در گفت و گو با خبرآنلاین در خصوص وضعیت جریان های سیاسی در انتخابات مجلس آینده، خاطرنشان کرد: اصولگرایان نیازمند خانه تکانی در درون جریان خود هستند. از این رو اعضای فراکسیون رهروان ولایت که در آینده به عنوان حزبی شناخته شده در جریان اصولگرایی فعالیت خود را آغاز خواهد کرد، برای انتخابات آتی مجلس بنای ائتلاف و اتحاد با عقلای هر دو جریان اصولگرایی و اصلاح طلبی دارد.
 
در همین ارتباط رئیس دانشگاه ادیان و مذاهب هم به اصولگرایان پیشنهاد داد که برای رسیدن به وحدت حول علی لاریجانی، رئیس کنونی مجلس جمع شوند.
 
سید ابوالحسن نواب با تأکید بر اینکه علی لاریجانی بهترین چهره ای است که اصولگرایان با جمع شدن حول او به وحدت می رسند، اظهار کرد: مهمترین دلیلی که لاریجانی را در صدر قرار می دهد، اعتدال او است، بخصوص اینکه اعتدال لاریجانی واقعی است و مانند برخی قلابی نیست.
 
وی دومین دلیل را اعتماد مرجعیت، علما، بزرگان دین و رهبری به لاریجانی عنوان کرد و سومین دلیل را بهره مندی از هوش کافی دانست و توضیح داد: لاریجانی فارغ التحصیل دانشگاه صنعتی شریف، باهوش، کاردان، فهیم و باتجربه است. این هوش نباید با کسانی که سابقه چندانی ندارند مقایسه شود.
 
رئیس دانشگاه ادیان و مذاهب افزود: در کنار اینها، لاریجانی یک متدین واقعی است، نه در زندگی خودش و نه در زندگی همسر و فرزندانش هیچگونه آلودگی ای وجود ندارد.

 

منبع: روزنامه ایران

کلید واژه :

وحدت ,اصولگرایان ,دکتر لاریجانی ,

ثبت نظرات
captcha
صفحه رسمی اینستاگرام دکتر لاریجانی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی خبرگزاری خانه ملت پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله سید علی خامنه ای کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی کانال رسمی تلگرامی دکتر لاریجانی