کد خبر : 1287
زمان انتشار :
telegram facebook twitter google+ cloob Yahoo print

ایران: پیشنهاد محوریت لاریجانی در وحدت اصولگرایان

ایران: پیشنهاد محوریت لاریجانی در وحدت اصولگرایان

 عضو شورای مرکزی فراکسیون رهروان ولایت معتقد است: رئیس مجلس با مشی اعتدالی خود می تواند بهترین گزینه برای محوریت وحدت اصولگرایان معتدل در انتخابات مجلس دهم باشد.

بهروز نعمتی در گفت و گو با خبرآنلاین در خصوص وضعیت جریان های سیاسی در انتخابات مجلس آینده، خاطرنشان کرد: اصولگرایان نیازمند خانه تکانی در درون جریان خود هستند. از این رو اعضای فراکسیون رهروان ولایت که در آینده به عنوان حزبی شناخته شده در جریان اصولگرایی فعالیت خود را آغاز خواهد کرد، برای انتخابات آتی مجلس بنای ائتلاف و اتحاد با عقلای هر دو جریان اصولگرایی و اصلاح طلبی دارد.
 
در همین ارتباط رئیس دانشگاه ادیان و مذاهب هم به اصولگرایان پیشنهاد داد که برای رسیدن به وحدت حول علی لاریجانی، رئیس کنونی مجلس جمع شوند.
 
سید ابوالحسن نواب با تأکید بر اینکه علی لاریجانی بهترین چهره ای است که اصولگرایان با جمع شدن حول او به وحدت می رسند، اظهار کرد: مهمترین دلیلی که لاریجانی را در صدر قرار می دهد، اعتدال او است، بخصوص اینکه اعتدال لاریجانی واقعی است و مانند برخی قلابی نیست.
 
وی دومین دلیل را اعتماد مرجعیت، علما، بزرگان دین و رهبری به لاریجانی عنوان کرد و سومین دلیل را بهره مندی از هوش کافی دانست و توضیح داد: لاریجانی فارغ التحصیل دانشگاه صنعتی شریف، باهوش، کاردان، فهیم و باتجربه است. این هوش نباید با کسانی که سابقه چندانی ندارند مقایسه شود.
 
رئیس دانشگاه ادیان و مذاهب افزود: در کنار اینها، لاریجانی یک متدین واقعی است، نه در زندگی خودش و نه در زندگی همسر و فرزندانش هیچگونه آلودگی ای وجود ندارد.

 

منبع: روزنامه ایران

کلید واژه :

وحدت ,اصولگرایان ,دکتر لاریجانی ,

ثبت نظرات
captcha
در آیینه رسانه ها

  دیدار رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قم با دکتر لاریجانی

  نشست بررسی پروژه های مهم در دستورکار استان قم با حضور دکتر لاریجانی برگزار شد

  تضعیف ریشه‌های انقلاب خیانت است

  تبریک آغاز دهه فجر/ تسلیت درگذشت والده محمود بهمنى

  محبی نیا: لزوم جلوگیری از نفوذ نگاه ارباب رعیتی به داخل مجلس/ دکتر لاریجانی: روند رسیدگی به لایحه بودجه بدون ایراد قانونی است

  توضیحات دکتر لاریجانی درباره نحوه رسیدگی به لایحه بودجه 97

  اشکال آیین‌نامه‌ای به روند بررسی کلیات لایحه بودجه 97 وجود ندارد

  ایران به کشوری مستقل، آزاد و تاثیرگذار تبدیل شده است/دشمنان غرش می کنند اما جرأت تعدی ندارند/فساد موجود سیستماتیک نیست 

  سفر رئیس مجلس به اسلام‌آباد؛ از واکاوی مبارزه با تروریسم تا اعلام آمادگی تهران برای برگزاری دومین نشست

  تشریح دو مدل مبارزه با تروریسم در منطقه/ از تجربه مثلث ایران و ترکیه و روسیه در سوریه تا خروجی برنامه ناتو در افغانستان

صفحه رسمی اینستاگرام دکتر لاریجانی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی خبرگزاری خانه ملت پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله سید علی خامنه ای کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی کانال رسمی تلگرامی دکتر لاریجانی