کد خبر : 1133
زمان انتشار :
telegram facebook twitter google+ cloob Yahoo print

دکترلاریجانی در دیدار با سفیر سوریه در ایران مطرح کرد:

مقاومت مردم و رهبران سوریه در برابر هجمه های تروریست ها ستودنی است

مقاومت مردم و رهبران سوریه در برابر هجمه های تروریست ها ستودنی است

 عدنان محمود سفیر جمهوری عربی سوریه بعد از ظهر امروز چهارشنبه - 25 شهریور- با دکترعلی لاریجانی، رئیس مجلس شورای اسلامی دیدار و گفت و گو کرد.

 
در ابتدای این دیدار سفیر سوریه با ارائه گزارشی از آخرین تحولات جاری در کشورش با اشاره به حمایت های جمهوری اسلامی ایران از روند مقاومت مردم سوریه در مقابل تروریست های تکفیری گفت: مردم و مسئولان سوریه همواره قدردان حمایت های کشور دوست و برادر جمهوری اسلامی ایران بوده اند.
 
وی افزود: اولویت اصلی برای جامعه بین المللی باید مقابله با تروریسم و مبارزه با تروریست هایی باشد که در خاک سوریه به ارتکاب جنایت می پردازند.
 
سفیر سوریه در ادامه گفت: همانگونه که رئیس جمهور سوریه اخیرا تأکید کرده اند مقامات در برابر تروریست ها و گروه های تکفیری همچنان ادامه خواهد یافت.
 
عدنان محمود افزود: جایگاه و موقعیت و نقش جمهوری اسلامی ایران در قبال مسئله سوریه بسیار مهم و حیاتی است و این حقیقتی است که کشورهای غربی و بسیاری از دیگر کشورها به آن اذعان دارند.
 
 در ادامه این دیدار دکتر علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به مقاومت مردم و مسئولان سوریه در مقابله با هجمه تروریست های تکفیری گفت: مردم سوریه در کنار رهبران آن دوران های سخت و دشواری را در سال های ا خیر از سر گذرانده اند و این مقاومت به معنای واقعی کلمه ستودنی است.
 
وی با بیان اینکه حمایت جمهوری اسلامی ایران از مردم سوریه ، بر مبنای یک وظیفه دینی و اخلاقی صورت می گیرد خاطرنشان ساخت: جمهوری اسلامی ایران به حمایت های خود از سوریه ادامه می دهد و بر این اعتقاد است که با یک راهبرد و ابتکار نوین سیاسی باید به رهبران سوریه فرصت داد مشکلات داخلی خود را حل کنند و بر تروریست ها فائق آیند.
 
ثبت نظرات
captcha
در آیینه رسانه ها

  دیدار رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قم با دکتر لاریجانی

  نشست بررسی پروژه های مهم در دستورکار استان قم با حضور دکتر لاریجانی برگزار شد

  تضعیف ریشه‌های انقلاب خیانت است

  تبریک آغاز دهه فجر/ تسلیت درگذشت والده محمود بهمنى

  محبی نیا: لزوم جلوگیری از نفوذ نگاه ارباب رعیتی به داخل مجلس/ دکتر لاریجانی: روند رسیدگی به لایحه بودجه بدون ایراد قانونی است

  توضیحات دکتر لاریجانی درباره نحوه رسیدگی به لایحه بودجه 97

  اشکال آیین‌نامه‌ای به روند بررسی کلیات لایحه بودجه 97 وجود ندارد

  ایران به کشوری مستقل، آزاد و تاثیرگذار تبدیل شده است/دشمنان غرش می کنند اما جرأت تعدی ندارند/فساد موجود سیستماتیک نیست 

  سفر رئیس مجلس به اسلام‌آباد؛ از واکاوی مبارزه با تروریسم تا اعلام آمادگی تهران برای برگزاری دومین نشست

  تشریح دو مدل مبارزه با تروریسم در منطقه/ از تجربه مثلث ایران و ترکیه و روسیه در سوریه تا خروجی برنامه ناتو در افغانستان

صفحه رسمی اینستاگرام دکتر لاریجانی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی خبرگزاری خانه ملت پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله سید علی خامنه ای کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی کانال رسمی تلگرامی دکتر لاریجانی