کد خبر : 1133
زمان انتشار :
facebook twitter google+ cloob Yahoo print

دکترلاریجانی در دیدار با سفیر سوریه در ایران مطرح کرد:

مقاومت مردم و رهبران سوریه در برابر هجمه های تروریست ها ستودنی است

مقاومت مردم و رهبران سوریه در برابر هجمه های تروریست ها ستودنی است

 عدنان محمود سفیر جمهوری عربی سوریه بعد از ظهر امروز چهارشنبه - 25 شهریور- با دکترعلی لاریجانی، رئیس مجلس شورای اسلامی دیدار و گفت و گو کرد.

 
در ابتدای این دیدار سفیر سوریه با ارائه گزارشی از آخرین تحولات جاری در کشورش با اشاره به حمایت های جمهوری اسلامی ایران از روند مقاومت مردم سوریه در مقابل تروریست های تکفیری گفت: مردم و مسئولان سوریه همواره قدردان حمایت های کشور دوست و برادر جمهوری اسلامی ایران بوده اند.
 
وی افزود: اولویت اصلی برای جامعه بین المللی باید مقابله با تروریسم و مبارزه با تروریست هایی باشد که در خاک سوریه به ارتکاب جنایت می پردازند.
 
سفیر سوریه در ادامه گفت: همانگونه که رئیس جمهور سوریه اخیرا تأکید کرده اند مقامات در برابر تروریست ها و گروه های تکفیری همچنان ادامه خواهد یافت.
 
عدنان محمود افزود: جایگاه و موقعیت و نقش جمهوری اسلامی ایران در قبال مسئله سوریه بسیار مهم و حیاتی است و این حقیقتی است که کشورهای غربی و بسیاری از دیگر کشورها به آن اذعان دارند.
 
 در ادامه این دیدار دکتر علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به مقاومت مردم و مسئولان سوریه در مقابله با هجمه تروریست های تکفیری گفت: مردم سوریه در کنار رهبران آن دوران های سخت و دشواری را در سال های ا خیر از سر گذرانده اند و این مقاومت به معنای واقعی کلمه ستودنی است.
 
وی با بیان اینکه حمایت جمهوری اسلامی ایران از مردم سوریه ، بر مبنای یک وظیفه دینی و اخلاقی صورت می گیرد خاطرنشان ساخت: جمهوری اسلامی ایران به حمایت های خود از سوریه ادامه می دهد و بر این اعتقاد است که با یک راهبرد و ابتکار نوین سیاسی باید به رهبران سوریه فرصت داد مشکلات داخلی خود را حل کنند و بر تروریست ها فائق آیند.
 
ثبت نظرات
captcha
در آیینه رسانه ها

  ادعای کمک ایران به گروه‌های تروریستی مضحک است/ ترامپ صدها میلیارد از امکانات کشورهای منطقه را چپاول کرد

  وزارت نیرو طرح درازمدتی برای صیانت از آب تهیه کند/ مبالغ تخصیص یافته برای رساندن آب شرب به روستاها نباید در جای دیگری هزینه شود

  سطح کنترل های مرزی ارتقا یافته است/ تاکید بر رصد مرزها برای جلوگیری از نفوذ دشمنان و عناصر ضدانقلاب

  آمریکایی‌ها در حال تخریب تار و پود برجام هستند/ مناطق آزاد اقتصادی دچار سقط جنین شده است

  تشریح نگاه ویژه اسلام به مسیحیت/ باید با اتحاد و تلاش تروریست ها را از منطقه خارج کرد

  ایجاد اشتغال از اولویت های برنامه ششم توسعه است/تاکید بر رفع مشکلات دریاچه ارومیه

  انتقاد از سکوت مدعیان حقوق بشر در برابر نسل‌کشی مسلمانان میانمار/لزوم ورود هیأت حقیقت یاب سازمان ملل برای بررسی اوضاع

  احترام جهانیان به منش سیاسی ایران با پذیرش دعوت جمهوری اسلامی برای حضور در مراسم تحلیف/ وزرا خود را وقف کشور کنند/ مجلس مطالبه گر و ناظر جدی است

  تاکید بر تصویب موافقتنامه اجتناب از اخذ مالیات مضاعف

  همدلی و اتحاد میان کشورهای منطقه ریشه تروریست را خشک می کند

صفحه رسمی اینستاگرام دکتر لاریجانی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی خبرگزاری خانه ملت پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله سید علی خامنه ای کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی کانال رسمی تلگرامی دکتر لاریجانی