کد خبر : 1073
زمان انتشار :
telegram facebook twitter google+ cloob Yahoo print

رئیس مجلس در قم:

تسنیم: سیاست‌های تشویقی برای ارتقای سطح علمی آموزش و پرورش در نظر گرفته شود‌

تسنیم: سیاست‌های تشویقی برای ارتقای سطح علمی آموزش و پرورش در نظر گرفته شود‌

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: باید در آموزش و پرورش سیاست‌های تشویقی وجود داشته باشد تا در صورت مشاهده رشد، سازمان و افراد هم از نظر مادی و هم معنوی تشویق شوند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از قم، علی لاریجانی عصر امروز در مراسم تجلیل از دانش‌آموزان بر‌تر استان قم با تبریک فرارسیدن عید سعید غدیر خم اظهار داشت: دانش‌آموزان قم تلاش و کوشش خوبی دارند اما باید بدانیم که تنها داشتن مدرک ملاک موفقیت نیست و در دنیا کسانی وجود دارند که با مدارک زیاد انسان‌های موفقی نیستند.

رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه استعدادهای افراد مختلف و ابتکارات از عوامل رشد جوامع است افزود: انسان دارای ابعاد مختلف شخصیتی است که باید برای رسیدن به موفقیت همه وجوه شخصیتی خود را به ظهور و بروز برسانیم.

وی با اشاره به اینکه رقابت‌های جهان امروز در مسائل مربوط به توانمندی‌های علمی است گفت: بسیاری از شرکت‌های موفق دنیا با ابتکارات و توانایی‌های علمی خود به رشد بالا رسیده‌اند.

لاریجانی با بیان اینکه دانش آموزان و دانشجویان باید به این مسئله توجه کنند که رشد یافتگی بسیار جدی است افزود: باید با برنامه ریزی دقیق شرایطی ایجاد کرد که در عین لذت از زندگی به موفقیت‌های علمی و خلاقیت و ابتکار براساس خواستگاه زمانی آن دست پیدا کرد.

رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه معلمان و اساتید استان قم فعالیت مناسبی داشته‌اند گفت: این اقدامات امروز به نتیجه رسیده است و شاهدیم که رتبه استان قم ارتقا یافته است.

وی با اشاره به اینکه باید برای تقدیر از معلمان و سازمان‌های برگزیده علمی سیستمی نظام مند وجود داشته باشد، خاطرنشان کرد: این کار سبب افزایش انگیزه افراد می‌شود تا در این زمینه تلاش بیشتری داشته باشند.

لاریجانی با بیان اینکه در حوزه‌های مختلف مانند صادرات سیاست‌های تشویقی وجود دارد تصریح کرد: باید در آموزش و پرورش هم این سیاست‌ها وجود داشته باشد تا در صورت مشاهده رشد، سازمان و افراد هم از نظر مادی و هم معنوی تشویق شوند.

انتهای پیام

منبع: خبرگزاری تسنیم

ثبت نظرات
captcha
در آیینه رسانه ها

  تبریک آغاز دهه فجر/ تسلیت درگذشت والده محمود بهمنى

  محبی نیا: لزوم جلوگیری از نفوذ نگاه ارباب رعیتی به داخل مجلس/ دکتر لاریجانی: روند رسیدگی به لایحه بودجه بدون ایراد قانونی است

  توضیحات دکتر لاریجانی درباره نحوه رسیدگی به لایحه بودجه 97

  اشکال آیین‌نامه‌ای به روند بررسی کلیات لایحه بودجه 97 وجود ندارد

  ایران به کشوری مستقل، آزاد و تاثیرگذار تبدیل شده است/دشمنان غرش می کنند اما جرأت تعدی ندارند/فساد موجود سیستماتیک نیست 

  سفر رئیس مجلس به اسلام‌آباد؛ از واکاوی مبارزه با تروریسم تا اعلام آمادگی تهران برای برگزاری دومین نشست

  تشریح دو مدل مبارزه با تروریسم در منطقه/ از تجربه مثلث ایران و ترکیه و روسیه در سوریه تا خروجی برنامه ناتو در افغانستان

  کشورهای منطقه به دنبال روش های نوین برای مبارزه با تروریسم هستند

  امکان برداشت دو میلیارد دلار از صندوق توسعه ملی برای مدیریت پسماند وجود ندارد

  افزایش ۷۰ درصدی حقوق نمایندگان مجلس صددرصد کذب است/نمایندگان اجازه تعدی به حقوق مردم را نمی دهند

صفحه رسمی اینستاگرام دکتر لاریجانی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی خبرگزاری خانه ملت پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله سید علی خامنه ای کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی کانال رسمی تلگرامی دکتر لاریجانی