کد خبر : 1073
زمان انتشار :
telegram facebook twitter google+ cloob Yahoo print

رئیس مجلس در قم:

تسنیم: سیاست‌های تشویقی برای ارتقای سطح علمی آموزش و پرورش در نظر گرفته شود‌

تسنیم: سیاست‌های تشویقی برای ارتقای سطح علمی آموزش و پرورش در نظر گرفته شود‌

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: باید در آموزش و پرورش سیاست‌های تشویقی وجود داشته باشد تا در صورت مشاهده رشد، سازمان و افراد هم از نظر مادی و هم معنوی تشویق شوند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از قم، علی لاریجانی عصر امروز در مراسم تجلیل از دانش‌آموزان بر‌تر استان قم با تبریک فرارسیدن عید سعید غدیر خم اظهار داشت: دانش‌آموزان قم تلاش و کوشش خوبی دارند اما باید بدانیم که تنها داشتن مدرک ملاک موفقیت نیست و در دنیا کسانی وجود دارند که با مدارک زیاد انسان‌های موفقی نیستند.

رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه استعدادهای افراد مختلف و ابتکارات از عوامل رشد جوامع است افزود: انسان دارای ابعاد مختلف شخصیتی است که باید برای رسیدن به موفقیت همه وجوه شخصیتی خود را به ظهور و بروز برسانیم.

وی با اشاره به اینکه رقابت‌های جهان امروز در مسائل مربوط به توانمندی‌های علمی است گفت: بسیاری از شرکت‌های موفق دنیا با ابتکارات و توانایی‌های علمی خود به رشد بالا رسیده‌اند.

لاریجانی با بیان اینکه دانش آموزان و دانشجویان باید به این مسئله توجه کنند که رشد یافتگی بسیار جدی است افزود: باید با برنامه ریزی دقیق شرایطی ایجاد کرد که در عین لذت از زندگی به موفقیت‌های علمی و خلاقیت و ابتکار براساس خواستگاه زمانی آن دست پیدا کرد.

رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه معلمان و اساتید استان قم فعالیت مناسبی داشته‌اند گفت: این اقدامات امروز به نتیجه رسیده است و شاهدیم که رتبه استان قم ارتقا یافته است.

وی با اشاره به اینکه باید برای تقدیر از معلمان و سازمان‌های برگزیده علمی سیستمی نظام مند وجود داشته باشد، خاطرنشان کرد: این کار سبب افزایش انگیزه افراد می‌شود تا در این زمینه تلاش بیشتری داشته باشند.

لاریجانی با بیان اینکه در حوزه‌های مختلف مانند صادرات سیاست‌های تشویقی وجود دارد تصریح کرد: باید در آموزش و پرورش هم این سیاست‌ها وجود داشته باشد تا در صورت مشاهده رشد، سازمان و افراد هم از نظر مادی و هم معنوی تشویق شوند.

انتهای پیام

منبع: خبرگزاری تسنیم

ثبت نظرات
captcha
در آیینه رسانه ها

  بخش خصوصی ناجی دولت حجیم شود/ تشریح راهکارهای توسعه اقتصادی روستا در گیلان

  استان گیلان به سمت صنعتی شدن حرکت کند/ توجه ویژه مجلس به پروژه احداث راه آهن و اصلاح وضعیت تالاب‌های گیلان

  طرح‌های عمرانی نیمه‌تمام به ارزش ۵۰۰هزارمیلیاردتومان نیاز به ورود بخش خصوصی دارد

  ریشه تروریسم در منطقه به خاطر وجود روحیه اشغال است/ میرزا کوچک خان مانع دخالت خارجی شد

  پرده دری برخی کشورهای منطقه در همکاری با رژیم صهیونیستی به جهان اسلام خسارت زد/ مشوق های پایدار برای صادرات در جریان بررسی بودجه تعیین می کنیم

  پایبندی طرفین برجام برای آینده امنیت جهانی و منطقه مفید است

  رئیس مجلس به رشت سفر می کند

  درخواست تشکیل شورایاری‌ها در قالب ماده الحاقی به قانون شوراها مغایر قانون اساسی است

  پیشنهاد تمدید سه ساله اجرای آزمایشی قانون مالیات بر ارزش افزوده/ دولت تعهدات خود را در مالیات بر ارزش افزوده به درستی انجام نمی دهد

  کمیته فنی بررسی طرح‌های آبی استان چهارمحال و بختیاری تشکیل شود/ استفاده از فاینانس برای اتصال استان به راه‌آهن

صفحه رسمی اینستاگرام دکتر لاریجانی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی خبرگزاری خانه ملت پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله سید علی خامنه ای کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی کانال رسمی تلگرامی دکتر لاریجانی