کد خبر : 1073
زمان انتشار :
facebook twitter google+ cloob Yahoo print

رئیس مجلس در قم:

تسنیم: سیاست‌های تشویقی برای ارتقای سطح علمی آموزش و پرورش در نظر گرفته شود‌

تسنیم: سیاست‌های تشویقی برای ارتقای سطح علمی آموزش و پرورش در نظر گرفته شود‌

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: باید در آموزش و پرورش سیاست‌های تشویقی وجود داشته باشد تا در صورت مشاهده رشد، سازمان و افراد هم از نظر مادی و هم معنوی تشویق شوند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از قم، علی لاریجانی عصر امروز در مراسم تجلیل از دانش‌آموزان بر‌تر استان قم با تبریک فرارسیدن عید سعید غدیر خم اظهار داشت: دانش‌آموزان قم تلاش و کوشش خوبی دارند اما باید بدانیم که تنها داشتن مدرک ملاک موفقیت نیست و در دنیا کسانی وجود دارند که با مدارک زیاد انسان‌های موفقی نیستند.

رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه استعدادهای افراد مختلف و ابتکارات از عوامل رشد جوامع است افزود: انسان دارای ابعاد مختلف شخصیتی است که باید برای رسیدن به موفقیت همه وجوه شخصیتی خود را به ظهور و بروز برسانیم.

وی با اشاره به اینکه رقابت‌های جهان امروز در مسائل مربوط به توانمندی‌های علمی است گفت: بسیاری از شرکت‌های موفق دنیا با ابتکارات و توانایی‌های علمی خود به رشد بالا رسیده‌اند.

لاریجانی با بیان اینکه دانش آموزان و دانشجویان باید به این مسئله توجه کنند که رشد یافتگی بسیار جدی است افزود: باید با برنامه ریزی دقیق شرایطی ایجاد کرد که در عین لذت از زندگی به موفقیت‌های علمی و خلاقیت و ابتکار براساس خواستگاه زمانی آن دست پیدا کرد.

رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه معلمان و اساتید استان قم فعالیت مناسبی داشته‌اند گفت: این اقدامات امروز به نتیجه رسیده است و شاهدیم که رتبه استان قم ارتقا یافته است.

وی با اشاره به اینکه باید برای تقدیر از معلمان و سازمان‌های برگزیده علمی سیستمی نظام مند وجود داشته باشد، خاطرنشان کرد: این کار سبب افزایش انگیزه افراد می‌شود تا در این زمینه تلاش بیشتری داشته باشند.

لاریجانی با بیان اینکه در حوزه‌های مختلف مانند صادرات سیاست‌های تشویقی وجود دارد تصریح کرد: باید در آموزش و پرورش هم این سیاست‌ها وجود داشته باشد تا در صورت مشاهده رشد، سازمان و افراد هم از نظر مادی و هم معنوی تشویق شوند.

انتهای پیام

منبع: خبرگزاری تسنیم

ثبت نظرات
captcha
در آیینه رسانه ها

  سالانه حداکثر ۲۰ هزار نفر از معافیت های مرتبط با ایثارگران بهره مند می شوند/ تشریح شرایط معافیت

  اظهارات اخیر آمریکایی‌ها برای مشروعیت سازمان ملل نگران‌کننده است/عدم پایبندی آمریکا به توافق‌های بین‌اللملی در شورای امنیت بررسی شود

  راهبرد آمریکا بازی با تروریسم است و نه مبارزه با آن/باید نسبت به حضور آمریکا و ناتو در منطقه خود حساس باشیم

  دکتر لاریجانی:تحریم آمریکا علیه روسیه و ایران خلاف قواعد بین‌المللی است/ماتونیکو:در پایبندی ایران به برجام نباید هیچ شبهه‌ای داشته باشیم

  تاکید بر نتایج مثبت همکاری ایران و روسیه در مبارزه با تروریسم/ نقض مکرر توافق هسته ای از سوی آمریکا

  اظهارات ترامپ به اعتبار آمریکایی ها لطمه می زند/موضوعات را با دقت رصد و مطابق منافع ملت تصمیم می گیریم

  تک روی آمریکا در برجام به ضررشان تمام می شود/ مواضع آمریکا در صحنه بین‌الملل جدی گرفته نمی‌شود

  تشریح دلایل سفر به روسیه/برنامه ریزی برای حضور دردو کنفرانس مسائل امنیتی و بین‌المجالس جهانی

  بازارچه‌های مرزی برای تبادلات تجاری و اقتصادی ایجاد شود

  ضرورت حرکت به‌سمت دریافت سرمایه‌گذاری‌های خارجی برای تکمیل ناوگان ریلی/ با ارائه تسهیلات به کارخانجات برای حمل‌ونقل ازطریق ریل انگیزه ایجاد شود

صفحه رسمی اینستاگرام دکتر لاریجانی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی خبرگزاری خانه ملت پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله سید علی خامنه ای کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی کانال رسمی تلگرامی دکتر لاریجانی