کد خبر : 1048
زمان انتشار :
telegram facebook twitter google+ cloob Yahoo print

لاریجانی در جمع خبرنگاران:

مهر: غرب در مسئله مبارزه با تروریسم دچار حیرت است

مهر: غرب در مسئله مبارزه با تروریسم دچار حیرت است

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: غرب در مسئله مبارزه با تروریسم دچار حیرت است و توجه ندارد که باید زمان را در استخدام خودش قرار دهد اما آن را به حریف داده است.

به گزارش خبرگزاری مهر، علی لاریجانی که صبح امروز برای سفر یک روزه وارد شهرکرد شد در جمع خبرنگاران با بیان اینکه توفیقی برای ما حاصل شده که در جمع مردم استان چهارمحال بختیاری هستیم گفت: در جریان این سفر در کنگره شهدا عرض ارادتی به روح مطهر آنها خواهیم داشت. مردم این استان مردمی سلحشور هستند که در دفاع مقدس نقش مهمی ایفا کرده اند.

وی افزود: در جریان سفر با نمایندگان مجلس و مسئولان اجرایی نشست خواهیم داشت و با توجه به اینکه در آستانه تدوین برنامه ششم توسعه هستیم مشکلات استانی بررسی خواهد شد.

رئیس مجلس در پاسخ به سوال خبرنگاری مبنی بر بررسی طرح برجام در مجلس گفت: کمیسیون امنیت ملی نظر خود را در این مورد داده است و انشاءالله هفته آینده در صحن علنی مجلس مورد بررسی قرار می گیرد. هدف این است که در این طرح در مقابل بیگانگان دقت نظر صورت گیرد تا آنها از این فرصت استفاده نکنند و همچنین منافع ملی کشور در یک شرایط نظام مندی مورد توجه قرار گیرد.

لاریجانی ادامه داد: دست هایی که باید مورد حمایت قرار گیرد همچون بنیه دفاعی کشور است که همه اینها در این طرح وجود دارد.

وی همچنین در  پاسخ به پرسش دیگری در رابطه با کمپین حمله روسیه که از سوی ایران هماهنگ شده است گفت: غربی ها مدتی دچار غفلت بوده اند و حالا یک توجهی پیدا کردند ولی نمی دانند با این پدیده چه باید کنند لذا به نظر مشکل غرب مهمتر از این موارد است که در مسئله مبارزه با تروریسم دچار حیرت است یعنی توجه ندارد که باید زمان را در استخدام خودش قرار دهد اما آن را به حریف داده است.

رئیس قوه مقننه با بیان اینکه روس ها توجه شان در زمینه مبارزه با داعش جلب شده است تصریح کرد: واقعا خودشان مشکل دارند تعداد زیادی از افراد تروریست که در سوریه هستند افرادی هستند که از روسیه به سوریه رفته اند لذا در این رابطه نگران هستند این نگرانی را غربی ها هم دارند  ولی شیوه رفتاری آنها صادقانه نیست.

براساس این گزارش علی لاریجانی به منظور شرکت در کنگره ۲۴۰۰ شهید استان چهارمحال بختیاری به این استان سفر کرده است.

گفتنی است در ابتدای ورود نمایندگان استان، مجید جلیل سرقلعه، امیرعباس سلطانی، حمیدرضا عزیزی فارسانی و سعید زمانیان دهکردی، استاندار چهارمحال بختیاری و جمعی از مسئولان استانی از رئیس مجلس استقبال کردند.

 

منبع: خبرگزاری مهر

ثبت نظرات
captcha
در آیینه رسانه ها

  دیدار رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قم با دکتر لاریجانی

  نشست بررسی پروژه های مهم در دستورکار استان قم با حضور دکتر لاریجانی برگزار شد

  تضعیف ریشه‌های انقلاب خیانت است

  تبریک آغاز دهه فجر/ تسلیت درگذشت والده محمود بهمنى

  محبی نیا: لزوم جلوگیری از نفوذ نگاه ارباب رعیتی به داخل مجلس/ دکتر لاریجانی: روند رسیدگی به لایحه بودجه بدون ایراد قانونی است

  توضیحات دکتر لاریجانی درباره نحوه رسیدگی به لایحه بودجه 97

  اشکال آیین‌نامه‌ای به روند بررسی کلیات لایحه بودجه 97 وجود ندارد

  ایران به کشوری مستقل، آزاد و تاثیرگذار تبدیل شده است/دشمنان غرش می کنند اما جرأت تعدی ندارند/فساد موجود سیستماتیک نیست 

  سفر رئیس مجلس به اسلام‌آباد؛ از واکاوی مبارزه با تروریسم تا اعلام آمادگی تهران برای برگزاری دومین نشست

  تشریح دو مدل مبارزه با تروریسم در منطقه/ از تجربه مثلث ایران و ترکیه و روسیه در سوریه تا خروجی برنامه ناتو در افغانستان

صفحه رسمی اینستاگرام دکتر لاریجانی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی خبرگزاری خانه ملت پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله سید علی خامنه ای کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی کانال رسمی تلگرامی دکتر لاریجانی