کد خبر : 1046
زمان انتشار :
telegram facebook twitter google+ cloob Yahoo print

لاریجانی در فرودگاه شهرکرد:

تسنیم: غربی‌ها در مسئله مبارزه با تروریسم دچار حیرت هستند

تسنیم: غربی‌ها در مسئله مبارزه با تروریسم دچار حیرت هستند

رئیس مجلس با تأکید براینکه غرب در مسئله مبارزه با تروریسم دچار یک حیرت است، گفت: یک سرگیجه‌ای در منطقه به وجود آمده و غرب از مدتی قبل نسبت به مقوله تروریست دچار غفلت بود.

به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری تسنیم به شهرکرد، علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی صبح امروز در سفری یک روزه به استان چهارمحال و بختیاری رفت.

رئیس مجلس در ابتدای ورود به این شهر مورد استقبال مقامات استان قرار گرفت و در جمع خبرنگاران در خصوص حضور در کنگره بزرگداشت دو هزار و 400 شهید استان چهارمحال و بختیاری، اظهار داشت: این فرصت توفیقی برای ما است تا در جمع مردم این استان حضور یابیم و در کنگره شهدا نیز عرض ارادت خواهیم داشت.

وی افزود: مردم این استان مردمی سلحشور هستند و در دفاع مقدس نقش مهمی داشتند.

لاریجانی تأکید کرد: در جریان این سفر با نمایندگان مجلس و مسئولان اجرایی این استان نشستی خواهیم داشت همچنین با توجه به اینکه در آستانه تدوین برنامه ششم هستیم این نشست فرصتی خواهد شد تا مشکلات استان بررسی شود.

وی درباره طرح مجلس درباره برجام نیز گفت: مسئله برجام در کمیسیون امنیت ملی بررسی قرار گرفت و این کمیسیون در این مورد نظر دارد و انشالله هفته آینده در صحن علنی مجلس مورد بررسی قرار می‌گیرد.

رئیس نهاد قانون گذاری کشورمان ادامه داد: هدف این است که در این طرح هم در مقابل بیگانگان دقت نظری شود تا آنها از این فرصت سوء استفاده نکنند که منافع ملی کشور در یک شرایط نظام‌مندی مورد توجه قرار گیرد. همچنین در بخش‌هایی که باید مورد حمایت باشد مانند بنیه دفاعی کشور نیز در این طرح مورد توجه قرار گیرد. لذا همه این موارد در این طرح لحاظ شده است.

لاریجانی درمورد تبلیغات غرب در مورد اینکه حمله روسیه به داعش از سوی ایران مدیریت می‌شود، تصریح کرد: یک سرگیجه در منطقه از مدتی پیش به وجود آمده که نسبت به مقوله تروریسم دچار غفلت بودند و حالا یک توجهی پیدا کردند ولی نمی‌دانند باید با این پدیده چه کنند لذا به نظرم مشکل غرب مهمتر از این موارد است که در مسئله مبارزه با تروریسم دچار یک حیرت است یعنی توجه ندارد که باید زمان را در استحکام خودش قرار دهد. اما آن را به حریف داده است.

وی اضافه کرد: روس‌ها در این زمینه توجه‌شان جلب شده است چرا که واقعا خودشان مشکل دارند چون تعداد زیادی از افراد تروریستی که در سوریه هستند از روسیه به سوریه رفته‌اند.

رئیس مجلس برهمین اساس تأکید کرد: بنابراین روس‌ها نگران هستند ولی این نگرانی‌ را غربی‌ها هم دارند ولی شیوه رفتاری آنها شیوه صادقانه‌ای نیست.

انتهای پیام

منبع: خبرگزاری تسنیم

ثبت نظرات
captcha
در آیینه رسانه ها

  دیدار رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قم با دکتر لاریجانی

  نشست بررسی پروژه های مهم در دستورکار استان قم با حضور دکتر لاریجانی برگزار شد

  تضعیف ریشه‌های انقلاب خیانت است

  تبریک آغاز دهه فجر/ تسلیت درگذشت والده محمود بهمنى

  محبی نیا: لزوم جلوگیری از نفوذ نگاه ارباب رعیتی به داخل مجلس/ دکتر لاریجانی: روند رسیدگی به لایحه بودجه بدون ایراد قانونی است

  توضیحات دکتر لاریجانی درباره نحوه رسیدگی به لایحه بودجه 97

  اشکال آیین‌نامه‌ای به روند بررسی کلیات لایحه بودجه 97 وجود ندارد

  ایران به کشوری مستقل، آزاد و تاثیرگذار تبدیل شده است/دشمنان غرش می کنند اما جرأت تعدی ندارند/فساد موجود سیستماتیک نیست 

  سفر رئیس مجلس به اسلام‌آباد؛ از واکاوی مبارزه با تروریسم تا اعلام آمادگی تهران برای برگزاری دومین نشست

  تشریح دو مدل مبارزه با تروریسم در منطقه/ از تجربه مثلث ایران و ترکیه و روسیه در سوریه تا خروجی برنامه ناتو در افغانستان

صفحه رسمی اینستاگرام دکتر لاریجانی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی خبرگزاری خانه ملت پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله سید علی خامنه ای کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی کانال رسمی تلگرامی دکتر لاریجانی