کد خبر : 1046
زمان انتشار :
facebook twitter google+ cloob Yahoo print

لاریجانی در فرودگاه شهرکرد:

تسنیم: غربی‌ها در مسئله مبارزه با تروریسم دچار حیرت هستند

تسنیم: غربی‌ها در مسئله مبارزه با تروریسم دچار حیرت هستند

رئیس مجلس با تأکید براینکه غرب در مسئله مبارزه با تروریسم دچار یک حیرت است، گفت: یک سرگیجه‌ای در منطقه به وجود آمده و غرب از مدتی قبل نسبت به مقوله تروریست دچار غفلت بود.

به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری تسنیم به شهرکرد، علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی صبح امروز در سفری یک روزه به استان چهارمحال و بختیاری رفت.

رئیس مجلس در ابتدای ورود به این شهر مورد استقبال مقامات استان قرار گرفت و در جمع خبرنگاران در خصوص حضور در کنگره بزرگداشت دو هزار و 400 شهید استان چهارمحال و بختیاری، اظهار داشت: این فرصت توفیقی برای ما است تا در جمع مردم این استان حضور یابیم و در کنگره شهدا نیز عرض ارادت خواهیم داشت.

وی افزود: مردم این استان مردمی سلحشور هستند و در دفاع مقدس نقش مهمی داشتند.

لاریجانی تأکید کرد: در جریان این سفر با نمایندگان مجلس و مسئولان اجرایی این استان نشستی خواهیم داشت همچنین با توجه به اینکه در آستانه تدوین برنامه ششم هستیم این نشست فرصتی خواهد شد تا مشکلات استان بررسی شود.

وی درباره طرح مجلس درباره برجام نیز گفت: مسئله برجام در کمیسیون امنیت ملی بررسی قرار گرفت و این کمیسیون در این مورد نظر دارد و انشالله هفته آینده در صحن علنی مجلس مورد بررسی قرار می‌گیرد.

رئیس نهاد قانون گذاری کشورمان ادامه داد: هدف این است که در این طرح هم در مقابل بیگانگان دقت نظری شود تا آنها از این فرصت سوء استفاده نکنند که منافع ملی کشور در یک شرایط نظام‌مندی مورد توجه قرار گیرد. همچنین در بخش‌هایی که باید مورد حمایت باشد مانند بنیه دفاعی کشور نیز در این طرح مورد توجه قرار گیرد. لذا همه این موارد در این طرح لحاظ شده است.

لاریجانی درمورد تبلیغات غرب در مورد اینکه حمله روسیه به داعش از سوی ایران مدیریت می‌شود، تصریح کرد: یک سرگیجه در منطقه از مدتی پیش به وجود آمده که نسبت به مقوله تروریسم دچار غفلت بودند و حالا یک توجهی پیدا کردند ولی نمی‌دانند باید با این پدیده چه کنند لذا به نظرم مشکل غرب مهمتر از این موارد است که در مسئله مبارزه با تروریسم دچار یک حیرت است یعنی توجه ندارد که باید زمان را در استحکام خودش قرار دهد. اما آن را به حریف داده است.

وی اضافه کرد: روس‌ها در این زمینه توجه‌شان جلب شده است چرا که واقعا خودشان مشکل دارند چون تعداد زیادی از افراد تروریستی که در سوریه هستند از روسیه به سوریه رفته‌اند.

رئیس مجلس برهمین اساس تأکید کرد: بنابراین روس‌ها نگران هستند ولی این نگرانی‌ را غربی‌ها هم دارند ولی شیوه رفتاری آنها شیوه صادقانه‌ای نیست.

انتهای پیام

منبع: خبرگزاری تسنیم

ثبت نظرات
captcha
در آیینه رسانه ها

  وزارت نیرو طرح درازمدتی برای صیانت از آب تهیه کند/ مبالغ تخصیص یافته برای رساندن آب شرب به روستاها نباید در جای دیگری هزینه شود

  سطح کنترل های مرزی ارتقا یافته است/ تاکید بر رصد مرزها برای جلوگیری از نفوذ دشمنان و عناصر ضدانقلاب

  آمریکایی‌ها در حال تخریب تار و پود برجام هستند/ مناطق آزاد اقتصادی دچار سقط جنین شده است

  تشریح نگاه ویژه اسلام به مسیحیت/ باید با اتحاد و تلاش تروریست ها را از منطقه خارج کرد

  ایجاد اشتغال از اولویت های برنامه ششم توسعه است/تاکید بر رفع مشکلات دریاچه ارومیه

  انتقاد از سکوت مدعیان حقوق بشر در برابر نسل‌کشی مسلمانان میانمار/لزوم ورود هیأت حقیقت یاب سازمان ملل برای بررسی اوضاع

  احترام جهانیان به منش سیاسی ایران با پذیرش دعوت جمهوری اسلامی برای حضور در مراسم تحلیف/ وزرا خود را وقف کشور کنند/ مجلس مطالبه گر و ناظر جدی است

  تاکید بر تصویب موافقتنامه اجتناب از اخذ مالیات مضاعف

  همدلی و اتحاد میان کشورهای منطقه ریشه تروریست را خشک می کند

  تعاملات بانکی کلید فعال شدن مراودات تجاری ایران و بلاروس/ همکاری های دو کشور در مجامع بین المللی مثبت است

صفحه رسمی اینستاگرام دکتر لاریجانی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی خبرگزاری خانه ملت پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله سید علی خامنه ای کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی کانال رسمی تلگرامی دکتر لاریجانی