کد خبر : 1034
زمان انتشار :
telegram facebook twitter google+ cloob Yahoo print

لاریجانی در نشست مشترک با همتای لهستانی:

ایلنا: روسیه برای مبارزه با تروریسم با ایران مشورت کرده است

ایلنا: روسیه برای مبارزه با تروریسم با ایران مشورت کرده است

رییس مجلس شورای اسلامی گفت: قضاوت در مورد حمله روسیه به مواضع تروریست‌ها در سوریه زود است البته قبل از این اقدامات مشورتی با ایران درباره ائتلافی برای مبارزه با تروریست‌ها انجام شد.

به گزارش خبرنگار پارلمانی ایلنا٬ علی لاریجانی  در کنفرانس خبری مشترک با ورسویچ رئیس مجلس سنای لهستان که امروز (۱۸ مهر) انجام شد٬ گفت: قضاوت در مورد حمله روسیه به مواضع تروریست‌ها در سوریه زود است البته قبل از این اقدامات٬ مشورتی با ایران درباره ائتلافی برای مبارزه با تروریست‌ها انجام شد.

وی در ارزیابی حمله هوایی روسیه به داعش در کشور سوریه گفت: در مورد حمله روسیه به سوریه قضاوت زود است. البته قبل از این اقدامات مشورت‌هایی با ایران انجام شده تا ائتلافی برای مبارزه با تروریسم ایجاد شود. به نظرم در این مسئله روسیه با دقت نظر عمل کرده ولی باید دید که چقدر این اقدامات ادامه خواهد داشت و با چه کیفیتی خواهد بود.

لاریجانی همچنین ضمن ابراز خشنودی از سفر رئیس مجلس سنای لهستان به ایران، گفت: رئیس مجلس سنای کشور لهستان در رأس هیأت عالی‌رتبه از نمایندگان مجلس سنا به ایران آمده که ما از ایشان بخاطر قبول دعوت ایران تشکر می‌کنیم.

رییس قوه مقننه کشورمان گفت: در این جلسه در خصوص سرمایه‌گذاری در حوزه نفت،‌ گاز، کشتی‌سازی، واگن و سایر صنایع بحث و بررسی صورت گرفت. همچنین در مورد تصویب قوانینی همچون اجتناب از مالیات مضاعف و قوانینی که به تسهیل سرمایه‌گذاری در کشور بینجامد، گفت‌و‌گو کردیم.

 

منبع: خبرگزاری کار ایران ( ایلنا ) 

ثبت نظرات
captcha
صفحه رسمی اینستاگرام دکتر لاریجانی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی خبرگزاری خانه ملت پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله سید علی خامنه ای کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی کانال رسمی تلگرامی دکتر لاریجانی